Krzysztof Jotko poznał nazwisko rywala. Zmierzy się z Brendanem Allenem

Strona głównaSporty walkiMMAKrzysztof Jotko poznał nazwisko rywala. Zmierzy się z Brendanem Allenem

Już wiadomo z kim kolejną walkę w UFC stoczy Krzysztof Jotko. Najbliższym rywalem Polaka będzie Brendan Allen pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Do pojedynku dojdzie 1 października.

Informację o nazwisku swojego najbliższego oponenta podał sam Polak, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Krzysztof Jotko (24-5) o trzecie zwycięstwo z rzędu powalczy z Brendanem Allenem (19-4). Obydwaj zawodnicy na pięć ostatnich starć przegrali tylko jedno, tak więc ich konfrontacja zapowiada się bardzo ciekawie.

Kto wie czy przyszły zwycięzca tego zestawienia nie zawita do rankingu kategorii średniej UFC, a więc czołowej piętnastki. Potencjalna stawka jest więc bardzo motywująca.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

Pięciu Polaków w konkursie w Planicy. Koniec sezonu dla Pawła Wąska

W czwartek w słoweńskiej Planicy odbyły się ostatnie kwalifikacje do konkursu indywidualnego w obecnym sezonie Pucharu Świata. Jeszcze przed startem wycofał się z nich...