STS KOD PROMOCYJNY

Aleksandra Mirosław wygrała zawody Pucharu Świata w Salt Lake City we wspinaczce sportowej na czas

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaInneAleksandra Mirosław wygrała zawody Pucharu Świata w Salt Lake City we wspinaczce...

Aleksandra Mirosław potwierdza, że jest w doskonałej dyspozycji. Polka wygrała zawody Pucharu Świata w Salt Lake City we wspinaczce sportowej na czas. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Kałucka, a trzecia była Natalia Kałucka.

Przed dwoma tygodniami Aleksandra Mirosław triumfowała w zawodach w Seulu, pobijając przy tym własny rekord świata, a teraz wygrała także w Salt Lake City, osiągając czas 6,93 s. A to nie koniec doskonałych wiadomości! Na drugiej lokacie uplasowała się Aleksandra Kałucka, a trzecie miejsce zajęła Natalia Kałucka. Mieliśmy więc polskie podium!

Kolejne, pucharowe zawody odbędą się także w Salt Lake City w dniach 27-29 maja.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...