wtorek, 28 listopada, 2023

STS kod bonusowy, czyli 100 zł bez ryzyka. Bonusy do 1660 zł na start!

Strona głównaSTS kod bonusowy, czyli 100 zł bez ryzyka. Bonusy do 1660 zł na start!

Jak bez ryzyka rozpocząć przygodę z typowaniem? Z kodem bonusowym STS! Zakłady bukmacherskie przygotowały promocję powitalną, dzięki której możesz zyskać aż 1660 zł, a swój pierwszy zakład obstawić bez ryzyka. Z kodem STS100 otrzymasz zwrot nawet do 100 zł w razie niepowodzenia! Sprawdź, na jakie promocje mogą liczyć nowi gracze STS!

Pierwszy zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym

STS100

Zwracamy stawkę do 100 zł w razie niepowodzenia! Łączny bonus do 1660 zł.

Jak działa kod bonusowy w STS?

Kod bonusowy STS jest swoistym zabezpieczeniem dla nowych graczy. Tak, jak ma to miejsce praktycznie z każdą czynnością lub umiejętnością - początek jest trudny, a każdy podczas nauki popełnia błędy. Te często są kosztowne, jednak nie w tym przypadku. Nowy gracz może bez ryzyka obstawić swój pierwszy zakład w STS.

Kod bonusowy powoduje, że w razie niepowodzenia na konto depozytowe wraca stawka, pomniejszona o podatek. Przy kwocie 100 złotych wynosi ona 88 złotych. Dla aktywnych graczy przewidziane są dalsze nagrody. Pierwsze trzy wpłaty mogą dać kolejne bonusy. I to całkiem wysokie, bo łącznie mogą wynieść nawet 1560 złotych.

Jak odebrać kod bonusowy STS?

Aby odebrać kod bonusowy STS, jedyne co musisz zrobić to wejść na stronę bukmachera i założyć konto. Podczas rejestracji wystarczy, że wpiszesz kod STS100 oraz wyrazić zgodę na otrzymanie kodu bonusowego. To bardzo proste!

Kolejną kwestią jest przelanie uzyskanego bonusu na depozyt. Tak naprawdę w momencie, gdy spełnisz warunki obrotu, czyli poprawnie wytypujesz dowolny zakład (z wyłączeniem zakładów specjalnych) środki z konta bonusowego trafią na depozyt w ciągu 24 godzin. Musisz jedynie obrócić kwotą dwukrotnie wyższą niż otrzymany bonus, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.91. Warto jednak pamiętać, że w przypadku, gdy pierwszy zakład został zawarty z konta bonusowego, zwrot nastąpi na konto bonusowe, jeśli z konta depozytowego – na konto depozytowe.

Jak założyć konto w STS z kodem bonusowym?

Aby założyć konto wystarczy, że wejdziesz w formularz rejestracyjny i uzupełnisz go niezbędnymi danymi - numerem telefonu, adresem mailowym i hasłem. Kod promocyjny powinien uzupełnić się sam, jednak gdy tak się nie dzieje, wpisz w ostatnie pole pierwszej strony formularza z napisem "kod promocyjny" kod: STS100. Nie ma znaczenia czy będzie zapisany od wielkiej, czy od małej litery. Musi zgadzać się jedynie kolejność. Pierwszą część rejestracji kończysz poprzez zaznaczenie pól dotyczących pełnoletności i wyrażeniem chęci otrzymania bonusu startowego. Druga część zawiera kolejne dane do uzupełnienia - imię i nazwisko, numer PESEL, datę urodzenia czy obywatelstwo (domyślnie ustawione jest Polska). Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu, który otrzymasz na wpisany stronę wcześniej numer telefonu. Do zakończenia rejestracji pozostanie ci jedynie wskazanie pochodzenia środków do gry, oświadczając, że dane są prawdziwe i wieńczymy wszystko klikając "Załóż konto". Jako że STS korzysta z tzw. szybkiej rejestracji, nie musisz czekać na weryfikację danych osobowych. Praktycznie od razu po założeniu konta możesz obstawiać pierwsze kupony.

Co daje STS kod bonusowy?

Po użyciu kodu bonusowego, w razie niepowodzenia, nie tracisz z automatu swoich pieniędzy. STS zwraca je na konto depozytowe, jednak trzeba pamiętać, że stawka jest pomniejszona o podatek maksymalnie do 100 złotych.

Z kodem bonusowym STS otrzymasz:

STS kod bonusowy toSTS100
Gdzie wpisać?Przy rejestracji
STS kod bonusowydo 1660 zł
Zakład bez ryzykado 100zł

Bonusy powitalne w STS

Ponadto możesz uzyskać również bonus od wypłat do 1500 złotych i bonus za zadania do 60 złotych. Reasumując, korzystając z kodu bonusowego STS100 zyskujesz do 1560 złotych na start. No dobrze, ale jak zyskać bonusy? Musisz wykonać dziewięć zadań, które odblokowują się po założeniu konta oraz po kolejnych wpłatach. Jak to wygląda w praktyce?

Przy rejestracji, po zapisaniu się do promocji otrzymasz bonus, który podwaja ilość wpłaconych środków. Dla przykładu wpłacając 100 złotych dostaniesz bonus o wartości 100 złotych. Znajdziesz go w zakładce “Moje bonusy”. Maksymalny bonus wynosi tutaj 300 złotych.

Następne zadania odblokowują się po pierwszej wpłacie. Musisz zagrać kupon z zakładami z oferty przedmeczowej (za minimum 15 złotych z konta depozytowego, kurs minimalny wynosi 1.91, typem kuponu jest AKO) oraz zagrać kupon w aplikacji (identycznie jak w przypadku poprzedniego kuponu, ale można także zagrać kupon SOLO).

BONUS POWITALNY

do 1560 zł
Każda z trzech pierwszych wpłat gracza wykonanych w ciągu 30 dni od rejestracji jest nagradzana bonusem

Zaznacz zgodę na otrzymanie bonusu podczas rejestracji, wpłać pierwsze środki na konto depozytowe i wykonaj 6 dodatkowych zadań

PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA

do 100 zł
Zwrot środków w przypadku pierwszego, przegranego kuponu

Podczas rejestracji w polu Kod Promocyjny wpisz hasło „STS100” i dokonaj wpłaty na konto depozytowe

Dokonując drugiej wpłaty możesz zyskać nawet 500 złotych. Musisz jednak dokonać tego w ciągu 90 dni od wpłaty, a dodatkowo aktywujesz go na stronie STS lub zakładce “Moje bonusy”. Musisz jednak dokonać obrotu bonusem (o czym przeczytasz niżej). Wówczas bonus od drugiej wpłaty wynosi 50 procent. Co to znaczy? Otóż przy wpłacie 100 złotych otrzymasz 50 złotych bonusu. Aby jednak dokonać wpłaty nagradzanej bonusem, należy zrobić to w 30 dni od rejestracji.

Druga wpłata odblokuje kolejne zadania - zagranie kuponu z zakładami z oferty na żywo (za minimum 15 złotych z konta depozytowego, kurs minimalny wynosi 1.91, typem kuponu jest AKO) oraz zagranie kuponu z zakładem z oferty Betgames (za minimum 15 złotych z konta depozytowego, kurs minimalny wynosi 1.91, typem kuponu jest SOLO).

Ostatnie zadania tyczą się już trzeciej wpłaty. Zasady są dokładnie takie same jak w przypadku drugiej wpłaty z jednym zastrzeżeniem. Do zgarnięcia jest 700 złotych. Pozostałe dwa zadania to zagranie kuponu z zakładem na esport (za minimum 15 złotych z konta depozytowego, kurs minimalny wynosi 1.91, typem kuponu jest SOLO) oraz zagranie kuponu z zakładem na sporty wirtualne (za minimum 15 złotych z konta depozytowego, kurs minimalny wynosi 1.91, typem kuponu jest SOLO). Gdy wykonasz wszystkie zadania do zgarnięcia masz jeszcze bonus dodatkowy w wysokości 60 złotych.

Jak obrócić bonusem na start?

Aby tego dokonać, musisz wykorzystać środki pochodzące z aktywnego bonusu i nimi zagrać. W przypadku STS-u trzeba zrobić to podwójnie. Co to oznacza? Gdy Twój kupon rozliczony jest jako wygrany (tylko takie są brane do obrotu), a bonus otrzymany wynosi 100 złotych, to trzeba zagrać kwotą dwukrotnie wyższą, czyli 200 złotych.

Do obrotu bonusów STS nie są zaliczane kupony: Maxikombi, Zakład bezpieczny, Betgames oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cashout z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym co najmniej 1.91.

Prosty odbiór bonusu x2

STS zmienia zasady warunku obrotu bonusem! Teraz wystarczą tylko dwa kroki!

Bonusy w zakładach bukmacherskich STS

STS oferuje wiele bonusów dla nowych, jak i aktualnych graczy. Patrząc na listę, to w zasadzie można uznać, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie i będzie w stanie na tym skorzystać. Poznaj bonusy, jakie oferuje STS.

Zaproś Kumpla

Wystarczy, że zaprosisz jednego ze swoich znajomych, by zarejestrował się z Twojego kodu w STS, a otrzymacie po 50 złotych. Łącznie możesz zyskać nawet 340 złotych. Maksymalnie możesz zaprosić sześciu znajomych, którzy otrzymają bonus, podobnie jest z Tobą, jednak za trzeciego i szóstego zarejestrowanego z twojego kodu otrzymasz jeszcze po 20 złotych bonusu.

Subtitle

Superoferta i Hit Dnia

Superoferta to wydarzenie, które zostało specjalnie wybrane, a dodatkowo charakteryzuje się podwyższonym kursem. Najczęściej mowa po meczach czy wydarzeniach, które od dawna rozgrzewają kibiców, jak Mecz Gwiazd NBA. Hit Dnia to z kolei bonus dedykowany do najbardziej medialnych i najważniejszych wydarzeń dnia.

Pozostałe bonusy STS

Bonusy dla stałych graczy znajdziesz tutaj. Pamiętaj jednak o tym, że są one ograniczone czasowo. Są to zakłady krótkoterminowe, które pojawiają się z konkretnych powodów. STS jest sponsorem reprezentacji Polski, dlatego w momencie, gdy na murawie z orłem na piersi melduje się Robert Lewandowski, Piotr Zieliński lub Wojciech Szczęsny (jak i pozostali reprezentacji) to możesz zgarnąć kolejne bonusy. Podobnie jest, gdy rozgrywane są mecze europejskich pucharów lub najważniejszych wydarzeń sportowych w danym momencie. Mowa na przykład o tenisie, siatkówce czy koszykówce.

Typuj bez ryzyka z kodem bonusowym STS!

Można więc, zbierając to wszystko w jednym miejscu uznać, że z kodem bonusowym od STS start w świecie zakładów bukmacherskich jest obarczony zdecydowanie mniejszym ryzykiem, niż bez niego. Dodatkowo można zyskać naprawdę poważne bonusy wykonując jedynie kilka prostych zadań

Brak wygranej z miejsca nie oznacza katastrofy. Kod bonusy STS100 zdecydowanie ułatwia początki obstawiania. Jego zasady są proste i łatwe w zrozumieniu. dzięki czemu nie ma miejsca na nieporozumienia. Warto przyjrzeć się ofercie STS!

Jaki jest kod bonusowy STS?

Kod bonusowy to STS100.

Gdzie wpisać kod bonusowy STS?

STS100 należy wpisać w pole "kod promocyjny" podczas rejestracji

Jak aktywować bonus STS?

Wystarczy, że zarejestrujesz konto w STS, wpiszesz kod i obstawisz swój pierwszy zakład