STS KOD PROMOCYJNY

Najlepsze typy na Mundial – 02.12

Autor: Redakcja GnS
Strona głównaPolska na MundialuTypy na MundialNajlepsze typy na Mundial – 02.12

To ostatni dzień zmagań w fazie grupowej Mistrzostw Świata 2022. Wówczas poznamy już pełną pulę drużyn z awansem do meczów 1/8 finałów w drabince pucharowej. Kilka meczów rozgrywanych 2 grudnia zapowiada się bardzo ciekawie. Co warto obstawiać? Oto nasze typy bukmacherskie na mecze ostatniego dnia fazy grupowej MŚ w Katarze: Korea – Portugalia, Ghana – Urugwaj, Kamerun – Brazylia oraz Serbia – Szwajcaria!

Typy na mecz Korea Południowa – Portugalia (godz. 16.00)

Wygrana Portugalii1.75Koreańczycy nie powinni zagrozić Portugalii w ostatnim starciu w grupie

Nie wydaje się, aby Portugalia miała przegrać ostatni mecz w fazie grupowej na mundialu. Niespodzianki nie przewidujemy i typujemy wygraną Portugalii.

Typy na mecz Ghana – Urugwaj (godz. 16.00)

Wygrana Urugwaju1.75Urugwaj jest mocnym faworytem tego spotkania
Obie drużyny strzelą gola – NIE1.86Ghana nie prezentuje się dobrze w ofensywie i będzie miała problem z urugwajską defensywą

Ghana przed mistrzostwami świata w Katarze nie brylowała formą i przegrała sporo spotkań, wygrywając przy tym sparingi ze słabiej notowanymi zespołami. Tutaj również nie zapowiada się na niespodziankę i Urugwajczycy najpewniej wygrają to spotkanie i przypieczętują swój awans do fazy pucharowej mistrzostw świata 2022. W 2010 roku Urugwaj pokonał Ghanę na mistrzostwach świata i wiele wskazuje na powtórkę tego rezultatu. 

Typy na mecz Kamerun – Brazylia (godz. 20:00)

Brazylia wygra mecz1.37Brazylia nie powinna mieć żadnych problemów z pokonaniem Kamerunu
Powyżej 2.5 gola1.70Brazylia przed startem mundialu prezentowała bardzo ofensywny styl gry
Obie drużyny strzelą gola – NIE1.79Kameruńczycy nie mają takich sił w ataku, aby rozpracować defensywę Canarinhos

To będzie spotkanie do jednej bramki. Brazylia to zespół o kilka klas wyżej od Kamerunu i trudno znaleźć jakiekolwiek podstawy do tego, aby sądzić, że Kameruńczycy cokolwiek ugrają przeciwko Brazylii. Canarinhos to żelazny faworyt i uważamy, że główny faworyt mundialu nie tylko wygra ostatnie starcie w grupie, ale także urządzi mały festiwal strzelecki. 

Typy na mecz Serbia – Szwajcaria (godz. 20:00)

Szwajcaria wygra mecz2.85Szwajcaria powinna wygrać to spotkanie, jednak Helweci nie są mocnym faworytem tego spotkania
Szwajcaria wyjdzie z grupy1.55Wygrana z Serbią powinna dać awans piłkarzom Szwajcarii

Zdecydowanie najlepiej zapowiadające się spotkanie tego dnia na Mistrzostwach Świata. Serbowie będą walczyć ze Szwajcarami i już w tym momencie możemy z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że wynik tej konfrontacji będzie miał bardzo duży wpływ na to, która z ekip dołączy do Brazylijczyków. To trudny mecz do wytypowania. Kierując się statystykami wskazujemy, że to Szwajcaria będzie miała więcej powodów do zadowolenia i ma większe szanse na zwycięstwo. 

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

400 PLN za gola Holandii w meczu z Turcją

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy poprawnie gola Holandii w meczu z Turcją to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus w wysokości...

Polacy w Serie A. Jak statystyki biało-czerwonych w calcio?

We Włoszech niezmiennie występuje najliczniejsza kolonia polskich piłkarzy za granicą. Powietrze w Italii najwidoczniej sprzyja biało-czerwonym i w tym sezonie zobaczymy kilka, nowych twarzy...