STS KOD PROMOCYJNY

Agnieszka Radwańska wystąpi w Australian Open. Z kim się zmierzy?

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaTenisAustralian OpenAgnieszka Radwańska wystąpi w Australian Open. Z kim się zmierzy?

Agnieszka Radwańska wystąpi w turnieju legend podczas Australian Open 2023. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, zagra w Wielkim Szlemie w parze ze Słowaczką Danielą Hantuchovą. Ich pierwszy mecz zaplanowano na najbliższy wtorek.

Agnieszka Radwańska, choć oficjalnie zakończyła profesjonalną karierę tenisową w 2018 roku, wciąż zapewnia swoim kibicom sporo emocji. Polka chętnie występuje w turniejach legend w dużych imprezach. W 2022 roku mogliśmy ją oglądać podczas takich zawodów na Wimbledonie, z kolei w 2023 roku czeka ją występ podczas Australian Open.

Już w najbliższy wtorek 24 stycznia na Polkę czeka pierwszy mecz. Rozegra go w parze z Danielą Hantuchovą. Kto będzie rywalem polsko-słowackiego duetu? Deblistki Cara Black z Zimbabwe i Australijka Rennae Stubbs, które w tegorocznym turnieju legend mają już na koncie jedno zwycięstwo.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...