STS KOD PROMOCYJNY

Legia - Molde - bonus bukmacherski

Polki na podium wyścigów cyklu V4 Ladies Series

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaKolarstwoPolki na podium wyścigów cyklu V4 Ladies Series

Dobre starty w wyścigach kolarskich cyklu V4 Ladies Series mają reprezentantki Polski. Drugie miejsca w poszczególnych startach zajęły Dominika Włodarczyk i Monika Brzeźna. Raz na najniższym stopniu podium stanęła Agnieszka Skalniak-Sójka. Kolarki ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław pozostawały w walce o zwycięstwo zarówno na Węgrzech, jak i na Słowacji. 

Dominika Włodarczyk druga w Visegrad 4 Ladies Race Slovakia

W sobotę 23 lipca na Słowacji rozegrano wyścig cyklu Visegrad 4 Ladies Race. Peleton rywalizował na pętlach w okolicach miejscowości Nová Baňa. Ze znakomitej strony pokazała się Dominika Włodarczyk z ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław, która zajęła drugie miejsce i wygrała na finiszu z grupy pościgowej. Pierwsze miejsce zajęła Niemka Ricarda Bauernfeind z Canyon//SRAM Generation, która miała przewagę 1:45. Tuż za podium na czwartej pozycji finiszowała Agnieszka Skalniak-Sójka. W pierwszej dziesiątce na 7. miejscu znalazła się jeszcze Monika Brzeźna. Wszystkie trzy reprezentują barwy zespołu z Wrocławia. 

Na Słowacji dobre miejsca zajęły również: 14. Karolina Prekitko (Lviv Cycling Team women), 19 Natalia Krześlak (reprezentacja Polski), 31. Wiktoria Pikulik (ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław) i 32. Malwina Mul (reprezentacja Polski). W limicie czasu nie zmieściły się Maja Wróblewska i Dorota Przezak z kadry narodowej. Na trasie wycofały się: Paulina Pastuszek, Karolina Karasiewicz (obie reprezentacja Polski) oraz Daria Pikulik i Katarzyna Wilkos (obie ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław).

Dwie Polki na podium w Visegrad 4 Ladies Series – Hungary

Dzień później rywalizacja w cyklu przeniosła się na Węgry w okolice miejscowości Pannonhalma. Tu drugie miejsce zajęła Monika Brzeźna, a na najniższym stopniu podium stanęła Agnieszka Skalniak-Sójka. Polki przegrały tylko z Włoszką Silvią Zanardi z Bepink. W pierwszej dziesiątce oglądaliśmy jeszcze: 5. Dominikę Włodarczyk z ATOM Deweloper Posciellux.pl Wrocław oraz 10. Natalię Krześlak z kadry narodowej. To kolejny dobry występ polskich kolarek w międzynarodowych wyścigach UCI.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

400 zł za gola Legii
Legia - Molde - bonus bukmacherski

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...