Arkadiusz Milik wybrany piłkarzem miesiąca

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąArkadiusz Milik wybrany piłkarzem miesiąca

Za napastnikiem reprezentacji Polski świetny marzec. Nic więc dziwnego, że Arkadiusz Milik został wybrany najlepszym piłkarzem ostatniego miesiąca w Olympique Marsylia.

W marcu Milik wybiegł w wyjściowym składzie Olympique Marsylia pięciokrotnie i zdobył cztery bramki: dwie w Ligue 1, i dwie w meczu z FC Basel w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. W Marsylii powrót do formy został zauważony i doceniony, dlatego też Polaka wybrano najlepszym piłkarzem OM poprzedniego miesiąca.

Milik wrócił do klubu z urazem, którego nabawił się podczas towarzyskiego meczu Szkocja – Polska. Być może napastnik pojawi się na boisku w meczu Ligi Konferencji z PAOK-iem lub w weekend w lidze francuskiej. To nie pierwsze kłopoty ze zdrowiem Milik w tym sezonie, bo na początku rozgrywek musiał pauzować w meczach Olympique. Potem łatwiej nie było, bo przez pewien czas trener OM nie widział dla niego miejsca w wyjściowym składzie. Oby to jednak było przeszłością, a po dojściu do pełni sił Milik nadal będzie imponował skutecznością.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jak opakować wydarzenia sportowe? O organizacji podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Polska imprezami sportowymi stoi - to prawda, bowiem w wielu dyscyplinach nasz kraj jest mocno ceniony przez europejskie i światowe federacje. Ale czy na...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...