STS KOD PROMOCYJNY

Arkadiusz Milik wybrany piłkarzem miesiąca

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąArkadiusz Milik wybrany piłkarzem miesiąca

Za napastnikiem reprezentacji Polski świetny marzec. Nic więc dziwnego, że Arkadiusz Milik został wybrany najlepszym piłkarzem ostatniego miesiąca w Olympique Marsylia.

W marcu Milik wybiegł w wyjściowym składzie Olympique Marsylia pięciokrotnie i zdobył cztery bramki: dwie w Ligue 1, i dwie w meczu z FC Basel w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. W Marsylii powrót do formy został zauważony i doceniony, dlatego też Polaka wybrano najlepszym piłkarzem OM poprzedniego miesiąca.

Milik wrócił do klubu z urazem, którego nabawił się podczas towarzyskiego meczu Szkocja – Polska. Być może napastnik pojawi się na boisku w meczu Ligi Konferencji z PAOK-iem lub w weekend w lidze francuskiej. To nie pierwsze kłopoty ze zdrowiem Milik w tym sezonie, bo na początku rozgrywek musiał pauzować w meczach Olympique. Potem łatwiej nie było, bo przez pewien czas trener OM nie widział dla niego miejsca w wyjściowym składzie. Oby to jednak było przeszłością, a po dojściu do pełni sił Milik nadal będzie imponował skutecznością.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...