Arkadiusz Milik wybrany piłkarzem miesiąca

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąArkadiusz Milik wybrany piłkarzem miesiąca

Za napastnikiem reprezentacji Polski świetny marzec. Nic więc dziwnego, że Arkadiusz Milik został wybrany najlepszym piłkarzem ostatniego miesiąca w Olympique Marsylia.

W marcu Milik wybiegł w wyjściowym składzie Olympique Marsylia pięciokrotnie i zdobył cztery bramki: dwie w Ligue 1, i dwie w meczu z FC Basel w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. W Marsylii powrót do formy został zauważony i doceniony, dlatego też Polaka wybrano najlepszym piłkarzem OM poprzedniego miesiąca.

Milik wrócił do klubu z urazem, którego nabawił się podczas towarzyskiego meczu Szkocja – Polska. Być może napastnik pojawi się na boisku w meczu Ligi Konferencji z PAOK-iem lub w weekend w lidze francuskiej. To nie pierwsze kłopoty ze zdrowiem Milik w tym sezonie, bo na początku rozgrywek musiał pauzować w meczach Olympique. Potem łatwiej nie było, bo przez pewien czas trener OM nie widział dla niego miejsca w wyjściowym składzie. Oby to jednak było przeszłością, a po dojściu do pełni sił Milik nadal będzie imponował skutecznością.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Katarzyna Wasick śrubuje rekord Polski i jest nie do zatrzymania

Katarzyna Wasick poprawiła swoje osiągnięcie sprzed tygodnia i ponownie pobiła rekord Polski na krótkim basenie na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. Od teraz najlepszy...