Jesus Corona nie pojedzie na mundial. Poważne osłabienie Meksyku

Autor
Strona głównaPolska na MundialuRywale PolskiJesus Corona nie pojedzie na mundial. Poważne osłabienie Meksyku

Podstawowy piłkarz reprezentacji Meksyku – Jesus Corona – nie pojedzie do Kataru na Mistrzostwa Świata 2022. Zawodnik przegrał walkę z czasem i z kontuzją kolana.

O tym, że Jesus Corona może opuścić Mundial w Katarze, mówiło się od dłuższego czasu. Piłkarz Sevilli przechodził rehabilitację po poważnym urazie kolana i walczył z czasem, by być gotowy na Mistrzostwa Świata 2022. Klub poinformował jednak, że zawodnik nie zdąży się wyleczyć, tym samym nie pomoże Gerardo Martino i swoim kolegom z reprezentacji.

Źródło: Twitter @FabrizioRomano.

To spory cios dla reprezentacji Meksyku, czyli pierwszego rywala biało-czerwonych w Katarze. Rehabilitacja Jesusa Corony ma potrwać do grudnia.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...