STS KOD PROMOCYJNY

Miasto Gdańsk zostało gospodarzem siatkarskiej Ligi Narodów

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaSiatkówkaMiasto Gdańsk zostało gospodarzem siatkarskiej Ligi Narodów

Polscy siatkarze w trzecim tygodniu trwania Ligi Narodów będą rywalizowali w Gdańsku. Ta doskonała z punktu widzenia kibiców informacja wynika z faktu odebrania turnieju Rosji. Będzie się on toczył także w Ottawie i w Sofii.

Polska przejęła organizację turnieju Ligi Narodów w związku z decyzją FIVB o odebraniu go Rosji. Kibice będą mogli śledzić zmagania siatkarzy od 5 do 10 lipca 2022 roku w Ergo Arenie. Wcześniej rozgrywki będą toczyły się w Ottawie i w Sofii.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...