STS KOD PROMOCYJNY

Nowy rywal Jacka Gacia na XTB KSW 88. Popularny „Siexa” zmierzy się z Michałem Gniadym

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMANowy rywal Jacka Gacia na XTB KSW 88. Popularny „Siexa" zmierzy się...

Na niespełna dwa tygodnie przed galą XTB KSW 88 w Radomiu doszło do zmiany w karcie walk. Nowym rywalem Jacka Gacia jest Michał Gniady. Obaj rozpoczynają swoją karierę w MMA i do tej pory łącznie stoczyli trzy pojedynki. Pozostają niepokonani na zawodowych ringach MMA. Wcześniej rywalem Jacka Gacia miał być Jivko Stoimenov, jednak wycofał się z powodu kontuzji. 

Niewiele zmienia to w przygotowaniach Jacka Gacia

Wydaje się, że zmiana przeciwnika nie wiele zmienia w przygotowaniach Jacka „Siexy” Gacia (2-0-0, 2 KO). Do gali w Radomiu pozostały już niespełna dwa tygodnie, dlatego ten kickbokser jest już w ostatniej fazie przygotowań. Na gali XTB KSW 88 zaliczy debiut w organizacji KSW. Do tej pory w zawodowym MMA walczył dwukrotnie i za każdym razem wygrywał przed czasem. Pokonał kolejno Tomasz Brotona i Arkadiusza Kaszubę. Wcześniej przez lata z powodzeniem rywalizował na ringach kickbokserskich, gdzie sięgał po trofea krajowe i międzynarodowe. 

Michał Gniady za Jivko Stoimenova

Pierwotnie rywalem Jacka Gacia miał być Bułgar Jivko Stoimenov (13-6 1NC, 7 KO, 6 Sub). To doświadczony zawodnik, który mógł być solidnym przetarciem dla „Siexy” w jego debiucie w KSW. Ostatecznie zawodnik ten wycofał się z walki z powodu kontuzji łuku brwiowego. Tym samym na niespełna dwa tygodnie przed galą XTB KSW 88 do karty walk dodano Michała Gniadego (1-0-0, 1 KO). Zawodnik ten do tej pory tylko raz rywalizował w MMA. We wrześniu tego roku już w pierwszej rundzie pokonał Bartosza Kowala na gali CAVEMMA 3. Teraz zadebiutuje w KSW i z pewnością będzie chciał zaskoczyć Jacka Gacia. 

Aktualna karta walk XTB KSW 88 w Radomiu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 88 w Radomiu:

Walka wieczoru

Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk

Karta główna

Bartosz Leśko vs Piotr Kuberski

Henrique da Silva vs Marcin Wójcik

Anita Bekus vs Maria Silva

Štefan Vojčák vs Kamil Gawryjołek

Albert Odzimkowski vs Nemanja Nikolić

Krystian Bielski vs Andi Vrtacić

Daniel Tarchila vs Ramzan Jembiev

Jacek Gać vs Michał Gniady

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

400 PLN ZA GOLA HOLANDII LUB ANGLI!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Holandii lub gola Anglii w meczu Holandia Anglia to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...