Alicja Rosolska udanie rozpoczyna turniej w Bad Homburg. Deblowa wygrana Polki

Strona głównaTenisAlicja Rosolska udanie rozpoczyna turniej w Bad Homburg. Deblowa wygrana Polki

Udanie rozpoczął się turniej w Bad Homburg dla Alicji Rosolskiej. Polka wygrała pierwszy mecz deblowy w Niemczech i zdołała tym samym awansować do następnej rundy.

Polska tenisistka, u boku Nowozelandki Erin Routliffe, pokonała rosyjsko-niemiecką parę deblową w składzie Julia Lohoff i Kamila Rakhimova. Pierwszy set padł łupem polsko-nowozelandzkiego duetu, jednak w drugim to Niemka i Rosjanka triumfowały. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był super tie-break, w którym to Rosolska i Routliffe okazały się lepsze.

Następny mecz polsko-nowozelandzki debel rozegra jutro. Przeciwniczkami Rosolskiej i Routliffe będą Rosjanki – Alona Fomina-Klotz oraz Anastasija Gasanova.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Agnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Agnieszka Radwańska została mistrzynią Australian Open. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, została zaproszona przez organizatorów Wielkiego Szlema w Melbourne do udziału...