STS KOD PROMOCYJNY

Iga Świątek – Agnieszka Radwańska podczas charytatywnego meczu w Krakowie

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaTenisIga Świątek – Agnieszka Radwańska podczas charytatywnego meczu w Krakowie

Iga Świątek vs Agnieszka Radwańska! Taki pojedynek odbędzie się już w najbliższą sobotę 23 lipca na krakowskich kortach. Dwie, wielkie tenisistki zagrają ze sobą w szczytnym celu – podczas charytatywnego turnieju, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz Ukrainy.

Świątek vs Radwańska

Na ten pojedynek czeka spore grono kibiców tenisa w Polsce. W końcu nie często zdarza się, by oglądać na korcie dwie, wielkie tenisistki, jakimi z pewnością są Iga Świątek i Agnieszka Radwańska. Panie rozegrają przeciwko sobie jeden set w singlu, co będzie ogromnym widowiskiem dla licznie zgromadzonych kibiców na TAURON Arena w Krakowie. Co ważne, całe wydarzenie zostało zorganizowane w szczytnym celu, ponieważ dochód będzie przeznaczony na rzecz Ukrainy, a dokładniej na rzecz dzieci i nastolatków dotkniętych wojną. Cały mecz będzie sędziowała najlepsza ukraińska tenisistka Elina Svitolina.

Tenisowa sobota w Krakowie

Pokazowy set Igi Świątek i Agnieszki Radwańskiej na TAURON Arena w Krakowie, to oczywiście niejedyne wydarzenie, jakie będzie miało miejsce podczas charytatywnego turnieju. „Isia” wraz z ukraińskim tenisistą Serhijem Stachowskim zagra mecz deblowego miksta przeciwko liderce światowego rankingu WTA i Martynowi Pawelskiemu, który osiągnął bardzo dobry rezultat na juniorskim, tegorocznym Wimbledonie.

Gościem specjalnym wydarzenia reprezentującym Ukrainę będzie były piłkarz Andrij Szewczenko. Oprócz tego, dla kibiców przewidziano niespodziankę artystyczną. Pomysłodawczynią tego, co będzie miało miejsce w sobotę w Krakowie jest Iga Świątek i jej zespół. Start eventu zaplanowano na godzinę 12:00.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

400 PLN ZA GOLA HOLANDII LUB ANGLI!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Holandii lub gola Anglii w meczu Holandia Anglia to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...