Jerzy Janowicz po raz kolejny na korcie

Strona głównaTenisJerzy Janowicz po raz kolejny na korcie

Jerzy Janowicz wraca na korty tenisowego challengera Poznań Open. Polak otrzymał od organizatorów dziką kartę na udział w turnieju.

Przed laty Jerzy Janowicz był ulubieńcem trybun w Poznaniu. Teraz wraca na korty tenisowego challengera z dziką kartą, którą przyznali mu organizatorzy. Czytelników z pewnością ciekawi, co słychać u naszego zawodnika. W marcu 2022 roku mogliśmy śledzić losy Polaka w challengerze w Pau, gdzie także otrzymał przepustkę do rywalizacji w eliminacjach, lecz jego pojedynek z kazachskim tenisistą zakończył się porażką.

Janowicz pozwolił o sobie już zapomnieć, lecz nieśmiało zaczyna wracać do rywalizacji. O tym, co robił w czasie nieobecności na światowych kortach, przeczytacie w poniższym artykule:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...