STS KOD PROMOCYJNY

Jerzy Janowicz po raz kolejny na korcie

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaTenisJerzy Janowicz po raz kolejny na korcie

Jerzy Janowicz wraca na korty tenisowego challengera Poznań Open. Polak otrzymał od organizatorów dziką kartę na udział w turnieju.

Przed laty Jerzy Janowicz był ulubieńcem trybun w Poznaniu. Teraz wraca na korty tenisowego challengera z dziką kartą, którą przyznali mu organizatorzy. Czytelników z pewnością ciekawi, co słychać u naszego zawodnika. W marcu 2022 roku mogliśmy śledzić losy Polaka w challengerze w Pau, gdzie także otrzymał przepustkę do rywalizacji w eliminacjach, lecz jego pojedynek z kazachskim tenisistą zakończył się porażką.

Janowicz pozwolił o sobie już zapomnieć, lecz nieśmiało zaczyna wracać do rywalizacji. O tym, co robił w czasie nieobecności na światowych kortach, przeczytacie w poniższym artykule:

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...