Jerzy Janowicz po raz kolejny na korcie

Strona głównaTenisJerzy Janowicz po raz kolejny na korcie

Jerzy Janowicz wraca na korty tenisowego challengera Poznań Open. Polak otrzymał od organizatorów dziką kartę na udział w turnieju.

Przed laty Jerzy Janowicz był ulubieńcem trybun w Poznaniu. Teraz wraca na korty tenisowego challengera z dziką kartą, którą przyznali mu organizatorzy. Czytelników z pewnością ciekawi, co słychać u naszego zawodnika. W marcu 2022 roku mogliśmy śledzić losy Polaka w challengerze w Pau, gdzie także otrzymał przepustkę do rywalizacji w eliminacjach, lecz jego pojedynek z kazachskim tenisistą zakończył się porażką.

Janowicz pozwolił o sobie już zapomnieć, lecz nieśmiało zaczyna wracać do rywalizacji. O tym, co robił w czasie nieobecności na światowych kortach, przeczytacie w poniższym artykule:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Ponitka wrócił do Rosji. Kapitan reprezentacji Polski naraził się na ogromną krytykę

W ostatnim czasie z wiadomych względów wielu sportowców decydowało się na opuszczenie rosyjskich klubów. Dlatego tak szokująca wydaje się decyzja kapitana reprezentacji Polski w...

Decydujący finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim

W sobotę 19 marca odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie. Zawody zostaną rozegrane w Tomaszowie Mazowieckim. Polskę reprezentować będzie...