STS KOD PROMOCYJNY

Katarzyna Piter w II rundzie turnieju deblowego w Guangzhou

Autor: Tadeusz Olewicz
Strona głównaTenisKatarzyna Piter w II rundzie turnieju deblowego w Guangzhou

Katarzyna Piter udanie rozpoczęła turniej WTA 250 w Guangzhou. Polka grająca w parze z Czeszką Anastazją Detiuc pokonała w I rundzie debel Lucia Bronzetti (Włochy)/Xiyu Wang (Chiny) 6:4, 6:3.

Dwa pewne sety

O zwycięstwie Polki i Czeszki zadecydował pewny serwis. Zwyciężczynie ani razu nie dały się przełamać, a same wygrały 3 gemy przy odbiorze serwisu. Zrobiły to raz w pierwszym secie wygranym 6:4 i dwukrotnie w drugim, który zakończył się wynikiem 6:3.

Z kim w następnej rundzie?

Piter i Detiuc są jednymi z faworytek turnieju – są rozstawione z numerem 3. W kolejnej rundzie zagrają z wygranym deblem z meczu Masarova/Burrage – Liang/Yuan.

Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
W czasie studiów prowadził audycję sportową we wrocławskim Uniradio, a także współpracował z portalami DevilPage.pl i Transfery.info. Po studiach przez 3 lata zajmował się copywritingiem na różne tematy szeroko związane z IT.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polacy w Bundeslidze 22/23. Jak poradziła sobie liga bez Lewandowskiego?

Jeszcze do niedawna w Niemczech panowała jedna z najliczniejszych, polskich kolonii. Biało-czerwoni chętnie wybierają Niemcy jako kierunek swojej kariery, a nasi zachodni sąsiedzi z...

Polacy w Premier League. Jak biało-czerwoni grali lidze angielskiej 23/24?

Premier League jest uważana za najbardziej elitarne rozgrywki ligowe na świecie. Znajduje się tam kilku zawodników reprezentujących biało-czerwone barwy narodowe, jednak niewielu z nich...