STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Katarzyna Piter w II rundzie turnieju deblowego w Guangzhou

Autor: Tadeusz Olewicz
Strona głównaTenisKatarzyna Piter w II rundzie turnieju deblowego w Guangzhou

Katarzyna Piter udanie rozpoczęła turniej WTA 250 w Guangzhou. Polka grająca w parze z Czeszką Anastazją Detiuc pokonała w I rundzie debel Lucia Bronzetti (Włochy)/Xiyu Wang (Chiny) 6:4, 6:3.

Dwa pewne sety

O zwycięstwie Polki i Czeszki zadecydował pewny serwis. Zwyciężczynie ani razu nie dały się przełamać, a same wygrały 3 gemy przy odbiorze serwisu. Zrobiły to raz w pierwszym secie wygranym 6:4 i dwukrotnie w drugim, który zakończył się wynikiem 6:3.

Z kim w następnej rundzie?

Piter i Detiuc są jednymi z faworytek turnieju – są rozstawione z numerem 3. W kolejnej rundzie zagrają z wygranym deblem z meczu Masarova/Burrage – Liang/Yuan.

Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
W czasie studiów prowadził audycję sportową we wrocławskim Uniradio, a także współpracował z portalami DevilPage.pl i Transfery.info. Po studiach przez 3 lata zajmował się copywritingiem na różne tematy szeroko związane z IT.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...