STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Linette gra dalej w Chinach. Trudny start, idealny finisz

Autor: Tadeusz Olewicz
Strona głównaTenisLinette gra dalej w Chinach. Trudny start, idealny finisz

Magda Linette awansowała do II rundy turnieju WTA 250 w Guangzhou (Chiny). Polka pokonała Brytyjkę Jodie Burrage 6:7, 6:0, 6:2.

Powrót do gry

Po pierwszym secie niewiele wskazywało na to, że Linette będzie w stanie wygrać to spotkanie. Poznanianka przegrała tę partię w tie-breaku. Burrage mogła poczuć się pewniej przed dalszą fazą gry.

Wtedy nastąpił pokaz siły Polki rozstawionej w Guangzhou z numerem 1. W kolejnych dwóch setach oddała rywalce zaledwie dwa gemy (6:0, 6:2) i z przytupem weszła do 1/8 finału.

Oczekiwanie na rywalkę

Magda Linette jeszcze nie wie, z kim zagra w II rundzie turnieju w Guangzhou. Przeciwniczkę dla Polki wyłoni mecz Darii Saville (Australia) z Anną-Leną Friedsam (Niemcy).

Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
W czasie studiów prowadził audycję sportową we wrocławskim Uniradio, a także współpracował z portalami DevilPage.pl i Transfery.info. Po studiach przez 3 lata zajmował się copywritingiem na różne tematy szeroko związane z IT.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...