STS KOD PROMOCYJNY

Linette/Krunić w finale debla! Wygrały walkovwerem

Autor: Paulina Bajorowicz
Strona głównaTenisLinette/Krunić w finale debla! Wygrały walkovwerem

Na najbliższy piątek planowany był półfinałowy mecz pary deblowej z udziałem polskiej tenisistki. Linette i Krunić miały zmierzyć się z faworytkami, Ons Jabeur i Sereną Williams.

Jednak dla amerykańsko-tunezyjskiej pary to koniec z deblem na turnieju WTA Eastbourne. Z powodu kontuzji prawego kolana Jabeur wycofała się z gry, zapewniając tym samym polsko-serbskiej parze miejsce w finale.

Przeciwniczki Linette i Krunić poznamy już wkrótce. Finał odbędzie się w sobotę 25 czerwca. Mecz można obejrzeć bezpłatnie na stronie STS TV.

Paulina Bajorowicz
Paulina Bajorowicz
Współtwórczyni portalu Gotowi na Sport. Nadzoruje pracą redakcji, szuka nowych tematów, inspiracji i talentów w polskim sporcie. Na codzień dba o rozwój serwisu.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Atalanta – Bayer Leverkusen typy, kursy, bonus 22.05

Już w środę 22 maja poznamy pierwszego triumfatora europejskich rozgrywek w tym sezonie. To wtedy na Aviva Stadium w Dublinie odbędzie się finał Ligi...