Magdalena Fręch w pół godziny awansowała do drugiej rundy turnieju w Hamburgu

Strona głównaTenisMagdalena Fręch w pół godziny awansowała do drugiej rundy turnieju w Hamburgu

Magdalena Fręch błyskawicznie poradziła sobie z pierwszą rywalką podczas turnieju WTA w Hamburgu. Polka wygrała pierwszego seta z Anną Kalinską, natomiast do drugiego przeciwniczka już nie przystąpiła.

Niewiele czasu na świętowanie

Magdalena Fręch w weekend po raz trzeci z rzędu została Mistrzynią Polski. Obrończyni tytułu była główną faworytką do zwycięstwa w 96. Esvelo Narodowych Mistrzostwach Polski w tenisie i w pełni spełniła pokładane w niej nadzieje. 24-latka nie miała jednak wiele czasu na świętowanie sukcesu z Bytomia, ponieważ już w poniedziałek 18 lipca wzięła udział w turnieju WTA w Hamburgu.

28 minut gry

W pierwszej rundzie turnieju w Hamburgu 24-latka zmierzyła się z Anną Kalinską, która w rankingu WTA była sklasyfikowana 14 pozycji wyżej od Polki. Magdalena Fręch grała pewnie, dzięki czemu zwyciężyła w pierwszym secie 6:1. Drugi już się nie odbył, ponieważ Rosjanka skreczowała. W sumie, mecz trwał zaledwie 28 minut.

W drugiej rundzie przed Polką naprawdę trudne zadanie, ponieważ zagra z rozstawioną z numerem trzecim Czeszką Barborą Krejčikovą, albo z Holenderką Suzan Lamens.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Mateusz Masternak zawalczy w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Walka już w październiku!

Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej, Mateusz Masternak, zawalczy 1 października w eliminatorze do walki o pas mistrza świata IBF. Oznacza to, że jeśli...

Dwa zastępstwa w karcie walk KSW 73. Zmiany na ostatnią chwilę

Na nieco ponad tydzień przed galą KSW 73, która odbędzie się 20 sierpnia w Warszawie, doszło do dwóch zmian w karcie walk. Ze swoich...