Magdalena Fręch awansowała do drugiej rundy debla w Charleston

Strona głównaTenisMagdalena Fręch awansowała do drugiej rundy debla w Charleston

Magdalena Fręch i Anna Bondar sprawiły niemałą niespodziankę w pierwszej rundzie turnieju w grze podwójnej w Charleston. Polsko-węgierski duet pokonał rozstawione z numerem drugim Desirae Krawczyk i Demi Schuurs.

Sprawiły niespodziankę

Magdalena Fręch i Anna Bondar nie miały szczęścia przy losowaniu w deblowym turnieju w Charleston. Polsko-węgierski duet trafił na rozstawione z numerem drugim Desirae Krawczyk i Demi Schuurs. Zadanie wydawało się niemożliwe do zrealizowania, lecz niespodziewanie to Fręch z Bondar lepiej weszły w mecz i odniosły zwycięstwo w pierwszym secie. Druga partia padła łupem amerykańsko-holenderskiej pary, a losy spotkania musiały zostać rozstrzygnięte przez super tie-break. Polka i Węgierka przegrywały w nim już 3:7, lecz pokazały niesamowity charakter, zdobyły siedem punktów z rzędu i ostatecznie wygrały 10:7.

Magdalena Fręch/Anna Bondar (POL/HUN) vs Desirae Krawczyk/Demi Schuurs (USA/NED): 6:4, 3:6, 10:7

Kiedy kolejny mecz?

6 kwietnia Magdalena Fręch zagra także w singlu, a jej rywalką będzie Kai Kanepi, a pojedynek rozpocznie się około godz. 22:00 czasu polskiego. Jeśli chodzi o drugą rundę debla, następnymi rywalkami polsko-węgierskiego duetu będą Tajwanka Chan i Chinka Yang lub Szwajcarka Bencić oraz Ukrainka Kalinina.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Jan Habdas brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich

Reprezentant Polski 19-letni Jan Habdas zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich, które odbywają się w kanadyjskim Whistler. Zawodnik, który w tym...