STS KOD PROMOCYJNY

Magdalena Fręch kończy swój udział w Italian Open

Autor: Tadeusz Olewicz
Strona głównaTenisMagdalena Fręch kończy swój udział w Italian Open

Magdalena Fręch w II rundzie odpadła z turnieju WTA 1000 w Rzymie. Lepsza od niej okazała się rozstawiona z numerem 19. Amerykanka Madison Keys. Mecz został rozstrzygnięty w dwóch setach (6:3, 6:2).

Pewna wygrana faworytki

Niestety dla polskich fanów, w meczu II rundy Italian Open nie było niespodzianki. Madison Keys jest o wiele bardziej utytułowaną tenisistką od 25-letniej łodzianki i od początku spotkania zaznaczyła swoją przewagę. W 1 secie prowadziła już 5:1, a ostatecznie partia zakończyła się wynikiem 6:3.

II set potwierdził dominację reprezentantki USA. Choć Polce udało się raz przełamać serwis rywalki, ostateczny rezultat nie pozostawił złudzeń. Keys wygrała pewnie 6:2 i w następnej rundzie czeka ją ciekawie zapowiadające się starcie z Białorysinką Wiktorią Azarenką.

Co dalej w planach Magdaleny Fręch?

Polka już zapowiedziała, że weźmie udział w eliminacjach do wielkoszlemowego French Open, które rozpoczną się 22 maja. Trzymamy mocno kciuki!

Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
W czasie studiów prowadził audycję sportową we wrocławskim Uniradio, a także współpracował z portalami DevilPage.pl i Transfery.info. Po studiach przez 3 lata zajmował się copywritingiem na różne tematy szeroko związane z IT.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...