STS KOD PROMOCYJNY

Sochan w pierwszej piątce San Antonio Spurs! I to tyle z dobrych wiadomości…

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaSochan w pierwszej piątce San Antonio Spurs! I to tyle z dobrych...

Trzeci mecz preseason i po raz pierwszy Jeremy Sochan wyszedł w pierwszej piątce San Antonio Spurs. Niestety reszta informacji nie jest już tak dobra. Spurs przegrali po raz kolejny, a reprezentant Polski nie zdobył ani jednego punktu i znów pudłował na potęgę.

W poprzednich dwóch meczach przedsezonowych Sochan grał coraz więcej i zdobywał po 5 punktów. W spotkaniu z New Orleans Pelicans Jeremy biegał po parkiecie przez 18 minut, ale spudłował wszystkie cztery rzuty i zaliczył okrągłe zero, jeśli chodzi o punktową zdobycz. Reprezentant Polski dołożył jednak cztery zbiórki, asystę i przechwyt.

Znów było widać jak na dłoni jego atuty i mankamenty. Waleczny i dobrze poruszający się w obronie, ale kompletnie nieskuteczny pod atakowaną tablicą. Ostatecznie Pelicans pokonali Spurs 111:97.

San Antonio Spurs przed startem ligi NBA rozegra jeszcze dwa mecze towarzyskie. We wtorek na wyjeździe rywalami będą Utah Jazz, a w czwartek z Oklahoma City Thunder. Pierwszy mecz sezonu NBA 2022/23 SAS zagrają 19 października z Charlotte Hornets.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...