Jeremy Sochan wraca na parkiety NBA. Kontuzja zażegnana

Strona głównaKoszykówkaJeremy Sochan wraca na parkiety NBA. Kontuzja zażegnana

Jeremy Sochan po ponad dwutygodniowej przerwie wraca do gry w NBA! Polak po pięciomeczowej absencji spędził dziś w nocy 18 minut na parkiecie, a jego San Antonio Spurs wygrali z faworyzowanymi Cleveland Cavaliers 112:111.

Polak oszczędzany

Jeremy Sochan nietypowo spotkanie z Cavaliers rozpoczął na ławce rezerwowych. Od początku sezonu Polak zdążył przyzwyczaić fanów z San Antonio do tego, że jest stałym zawodnikiem pierwszej piątki drużyny, jednak tym razem rozpoczął na ławce rezerwowych. Zapewne trener Gregg Popovich postanowił go oszczędzić tuż po wyleczeniu urazu. Przez 18 minut występu nasz rodak zdołał zgromadzić na swoim koncie 2 punkty, 3 zbiórki i 3 asysty, przy czym zanotował też stratę i 2 faule. Statystyki Sochana przeciwko drużynie z Cleveland nie robią większego wrażenia, jednak najbardziej cieszy fakt, że ponownie widzieliśmy go po przerwie w koszulce pięciokrotnych mistrzów NBA.

Najlepsza statystyka Sochana

Możemy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości Jeremy powróci do pierwszego składu teksańskiego zespołu. W tym przypadku potrzeba tylko czasu do pełnego powrotu do zdrowia. Polak jest bowiem bardzo ważnym ogniwem w San Antonio Spurs. Jest zawodnikiem mogącym się pochwalić jednym z lepszych wskaźników +/- w całej drużynie. Statystyka ta mówi o tym, iż z danym graczem na parkiecie klub notuje najkorzystniejszy bilans punktowy. Warto podkreślić przy tym, że w spotkaniu z Cavaliers nasz reprezentant był najlepszy w tym aspekcie w swojej ekipie. W czasie jego gry „Ostrogi” zdobyły o 14 punktów więcej niż straciły.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...