Spurs wygrywają z Jazz. Sochan spędził na boisku ponad pół godziny

Autor: Maciej Podstawka
Strona głównaKoszykówkaSpurs wygrywają z Jazz. Sochan spędził na boisku ponad pół godziny

San Antonio Spurs przełamali serię porażek i wygrali z Utah Jazz 126:122. Swój udział miał w tym także Jeremy Sochan, który ponownie wyszedł na parkiet jako członek pierwszej piątki i spędził na nim ponad 30 minut.

Nasz reprezentant przez 31 minut zdołał zdobyć 6 punktów oraz zanotować 6 zbiórek i 3 asysty. Najlepiej punktującym zawodnikiem Spurs w tym meczu był Devin Vassell, który zgromadził na swoim koncie 24 punkty.

„Ostrogi” tym samym zwyciężyły po raz 11 w sezonie. Szansa na następne zwycięstwo już w nocy z wtorku na środę. Wtedy to Spurs zmierzą się z Oklahoma City Thunder.