Solidny występ Sochana i wygrana Spurs z Rockets w meczu przedsezonowym NBA

Strona głównaKoszykówkaSolidny występ Sochana i wygrana Spurs z Rockets w meczu przedsezonowym NBA

Jeremy Sochan kontynuuje serię występów w meczach przedsezonowych NBA. Tym razem zawodnik San Antonio Spurs grał przez 21 minut i zdobył 6 punktów w meczu przeciwko Houston Rockets. Drużyna Polaka wygrała 117:103 i udanie zrewanżowała się za porażkę sprzed kilku dni. Jeremy Sochan był bardzo aktywny i do punktów dołożył jeszcze sześć zbiórek i cztery asysty przy celnych rzutach swoich kolegów. Do końca okresu przedsezonowego jeszcze tylko jeden mecz Spurs.

Kolejny dobry mecz w wykonaniu Sochana

Wydaje sie, że po kontuzji nie ma już śladu. Jeremy Sochan po siedmiu miesiącach przerwy wrócił do regularnego grania i zbiera dobre recenzje. Ponownie rozpoczął mecz San Antonio Spurs w pierwszej piątce, co wskazuje na to, że trener Gregg Popovich wciąż darzy go sporym zaufaniem. Polak w rywalizacji z Houston Rockets zagrał dokładnie 21 minut. W tym czasie zdobył sześć punktów przy skuteczności rzutów: 2/5 za dwa punkty, 1/1 za trzy oraz 1/2 z rzutów wolnych. Do tego dołożył sześć zbiórek pod oboma koszami oraz cztery asysty przy celnych rzutach kolegów. Gdy przebywał na boisku, to San Antonio Spurs miało bilans +7.

Zespół Jeremy’ego Sochana wygrał przed własną publicznością 117:103. Udanie zrewanżował się za wcześniejszą porażkę z Houston Rockets. To przedostatni mecz przedsezonowy w wykonaniu Spurs. Najwięcej punktów dla tej drużyny rzucili: Devin Vassell (25) i Victor Wembanyama (15). Po powrocie po kontuzji Sochan od razu wskoczył do pierwszej piątki San Antonio Spurs i wiele wskazuje na to, że tak też rozpocznie najbliższy sezon ligi NBA.

Jeszcze jeden mecz przedsezonowy i start ligi

Zawodnikom San Antonio Spurs pozostał już tylko jeden mecz przedsezonowy. Nad ranem polskiego czasu 21 października zagrają na wyjeździe z Golden State Warriors. Później zespół z San Antonio czeka ostatnich kilka wolnych dni przed startem rozgrywek NBA. Zainaugurują je przed własną publicznością pojedynkiem z Dallas Mavericks. Mecz odbędzie się o 3:30 czasu polskiego w nocy z 25 na 26 października.