STS KOD PROMOCYJNY

Anita Bekus z nową rywalką na KSW 70. Konieczne było zastępstwo

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAAnita Bekus z nową rywalką na KSW 70. Konieczne było zastępstwo

Anita Bekus, która pierwotnie miała mierzyć się z Sofią Bagishvili, podczas gali KSW 70 w Łodzi zmuszona została do zmierzenia się z inną przeciwniczką. W miejsce Gruzinki do oktagonu wejdzie Włoszka Roberta Zocco.

Wymuszone zastępstwo

Niestety niee dojdzie do skrzyżowania rękawic Anity Bekus (5-2) z Sofią Bagishvili (5-1) na gali KSW 70, która odbędzie się 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Z nieznanych jak dotąd przyczyn Gruzinka musiała wycofać się ze swojego udziału w tym starciu. Nową przeciwniczką Polki będzie Włoszka Roberta Zocco (3-3), dla której majowy bój oznaczał będzie powrót do zawodowych walk w formule MMA niemalże po trzech latach przerwy. Ostatnio bowiem zawodniczka z Włoch stoczyła profesjonalną walkę w lipcu 2019 roku. Uległa wówczas wskutek decyzji sędziowskiej dobrze znanej polskim kibicom mieszanych sztuk walki Karolinie Wójcik.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...