Artur Szpilka wystąpi na KSW 71! Debiut w MMA już 18 czerwca

Strona głównaSporty walkiMMAArtur Szpilka wystąpi na KSW 71! Debiut w MMA już 18 czerwca

Dokładna data debiutu Artura Szpilki w formule MMA jest już znana! Słynny pięściarz w nowej dla siebie roli zadebiutuje już 18 czerwca podczas gali KSW 71 w Toruniu. Oficjalnie nie wiadomo jednak jeszcze naprzeciwko kogo w oktagonie stanie „Szpila”.

Długo wyczekiwany debiut

Na początku były długofalowe spekulacje. Następnie Martin Lewandowski osobiście potwierdził, że Artur Szpilka wkrótce ukaże się światu sportów walki jako nowy nabytek KSW. Teraz znany jest już termin, w którym bokser z Wieliczki zamieni rękawice bokserskie na te używane w mieszanych sztukach walki. 18 czerwca, KSW 71, Toruń. Prawdziwi sympatycy MMA nie mogą pominąć tego wydarzenia!

Rywalem Radczenko?

Mimo tego, że przeciwnik byłego pretendenta do tytułu mistrza świata WBC nie jest jeszcze oficjalnie znany, to niemalże pewnym jest, że będzie nim Sergiej Radczenko. Informację o tym, że to właśnie Ukrainiec miałby stanąć naprzeciwko Szpilki 18 czerwca w oktagonie podał sam przyszły debiutant w KSW, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Jeśli słowa Szpilki oficjalnie potwierdzą włodarze KSW, będziemy świadkami rewanżu dwóch bokserów – tylko, że tym razem w MMA. Polak po raz pierwszy skrzyżował rękawice z Ukraińcem w marcu 2020 roku. Wówczas „Szpila” wygrał na punkty, po kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Polacy w NBA. Różne historie, kilka wspólnych mianowników. Jak pójdzie Sochanowi?

Cezary Trybański, Maciej Lampe i Marcin Gortat. Ci reprezentanci Polski dostąpili zaszczytu gry w najlepszej lidze koszykówki na świecie. Oczywiście najdłużej i najlepiej w...