Oumar Sy vs Bartłomiej Gładkowicz na KSW 72. Polak zastępstwem na ostatnią chwilę!

Strona głównaSporty walkiMMAOumar Sy vs Bartłomiej Gładkowicz na KSW 72. Polak zastępstwem na ostatnią...

Na ostatnią chwilę włodarze KSW zorganizowali zastępstwo za kontuzjowanego Łotysza Hasana Mezhieva. Rywalem Oumara Sy będzie Bartłomiej Gładkowicz, dla którego będzie to wielka szansa, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Zastępstwo na ostatnią chwilę

Na parę dni przed galą KSW 72, która odbędzie się już 23 lipca w Kielcach, niemożność udziału w walce zgłosił niepokonany jak dotąd Hasan Mezhiev (12-0). Łotysz miał mierzyć się z Francuzem Oumarem Sy (6-0), który również nigdy nie zaznał jeszcze w zawodowej karierze smaku porażki. Łotewsko-francuskie zestawienie zapowiadało się więc naprawdę fascynująco, jednak wszelkie plany pokrzyżowała kontuzja kolana Mezhieva. W ramach zastępstwa do oktagonu wejdzie natomiast Bartłomiej Gładkowicz (8-2), który znany jest przede wszystkim z występów w programie „Tylko Jeden” organizowanym przez władze KSW.

Wielka szansa dla Polaka

Dla „Clarka Kenta” (taki pseudonim ma Bartłomiej Gładkowicz) będzie to olbrzymia okazja, aby udowodnić władzom największej europejskiej organizacji MMA, że zasługuje na kolejne występy pod sztandarem federacji. Potencjalne zwycięstwo z Oumarem Sy mogłoby stanowić dla niego przysłowiową windę, która diametralnie zmieniłaby losy jego kariery.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Agnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Agnieszka Radwańska została mistrzynią Australian Open. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, została zaproszona przez organizatorów Wielkiego Szlema w Melbourne do udziału...