Maciej Różański udanie debiutuje w organizacji Bellator. Pewna wygrana Polaka

Strona głównaSporty walkiMMAMaciej Różański udanie debiutuje w organizacji Bellator. Pewna wygrana Polaka

Udany debiut w amerykańskiej organizacji Bellator zaliczył w miniony weekend Maciej Różański. Polski zawodnik pokonał po jednogłośnej decyzji sędziowskiej Lee Chadwicka.

Sędziowie byli jednomyślni

29-28, 30-27, 30-27. Tak prezentowała się punktacja sędziowska na korzyść naszego reprezentanta po ostatnim gongu oznaczającym koniec pojedynku. Tym samym Maciej Różański, podobnie jak Piotr Niedzielski, wchodzi z przytupem do Bellatora, amerykańskiego giganta świata MMA.

Dobra passa Różańskiego

Przedstawiciel szczecińskiego klubu Berserker’s Team znajduje się obecnie na wyraźnej fali wznoszącej. Zwycięstwo z Chadwickiem było dla niego już czwartym z kolei. Obecny bilans walk polskiego zawodnika wynosi 14 wygranych i tylko trzy przegrane. Po raz ostatni gorycz porażki poczuł w grudniu 2018 roku, podczas gdy musiał uznać wyższość Rafała Haratyka.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Trzy występy w styczniu, a potem…? Plany Meronka na 2023 rok

Adrian Meronk w 2022 grał najlepiej w swojej karierze, ale obecny sezon zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco. Najwięcej mówi się o starcie polskiego golfisty...

Media Curling Club Warszawa zdominował turniej o mistrzostwo PFKC

Trwa walka o odrodzenie polskiego curlingu. Tegoroczne mistrzostwa Polskiej Federacji Klubów Curlingowych zostały zdominowane przez zespoły Media Curling Club Warszawa. Wśród pań triumfowała drużyna...