STS KOD PROMOCYJNY

Maciej Różański udanie debiutuje w organizacji Bellator. Pewna wygrana Polaka

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAMaciej Różański udanie debiutuje w organizacji Bellator. Pewna wygrana Polaka

Udany debiut w amerykańskiej organizacji Bellator zaliczył w miniony weekend Maciej Różański. Polski zawodnik pokonał po jednogłośnej decyzji sędziowskiej Lee Chadwicka.

Sędziowie byli jednomyślni

29-28, 30-27, 30-27. Tak prezentowała się punktacja sędziowska na korzyść naszego reprezentanta po ostatnim gongu oznaczającym koniec pojedynku. Tym samym Maciej Różański, podobnie jak Piotr Niedzielski, wchodzi z przytupem do Bellatora, amerykańskiego giganta świata MMA.

Dobra passa Różańskiego

Przedstawiciel szczecińskiego klubu Berserker’s Team znajduje się obecnie na wyraźnej fali wznoszącej. Zwycięstwo z Chadwickiem było dla niego już czwartym z kolei. Obecny bilans walk polskiego zawodnika wynosi 14 wygranych i tylko trzy przegrane. Po raz ostatni gorycz porażki poczuł w grudniu 2018 roku, podczas gdy musiał uznać wyższość Rafała Haratyka.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...