STS KOD PROMOCYJNY

Daniel Skibiński zawalczy na Cage Warriors 141. Mocny rywal Polaka

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMADaniel Skibiński zawalczy na Cage Warriors 141. Mocny rywal Polaka

Daniel Skibiński już 22 lipca stoczy drugą w tym roku walkę dla organizacji Cage Warriors. Rywalem Polaka będzie doświadczony Jim Wallhead.

Daniel Skibiński (18-7) po ostatniej porażce z pewnością będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Tym bardziej, że jeśli „Skiba” poniesie w lipcu porażkę, będzie to dla niego trzecia przegrana z rzędu. Przeciwnik Polaka na gali Cage Warriors 141 bez dwóch zdań nie będzie stanowić dla niego łatwej przeprawy. Jim Wallhead (31-11) uznawany jest za naprawdę solidną markę w świecie mieszanych sztuk walki. W przeszłości między innymi dwukrotnie wystąpił pod egidą UFC, a ostatnie swoje boje stoczył pod sztandarem Bellatora. Anglik jednak nie odbył zawodowej walki od maja 2019 roku, wobec czego nie wiadomo jaką dyspozycję wniesie do oktagonu 24 lipca.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...