Dwie Polki na gali Ares FC 5! Waliczek i Sobek zawalczą w Paryżu już 16 kwietnia

Strona głównaSporty walkiMMADwie Polki na gali Ares FC 5! Waliczek i Sobek zawalczą w...

Karolina Sobek oraz Marta Waliczek zameldują się w oktagonie na gali Ares FC 5, w Paryżu, 16 kwietnia. Walki reprezentantek naszego kraju znajdują się na karcie wstępnej wydarzenia.

Pojedynek Karoliny Sobek (3-0) otworzy kartę walk sobotniego wydarzenia. Jej rywalką będzie Mariza Loch (6-0) pochodząca z Brazylii, za którą przemawia atut doświadczenia. Obie zawodniczki powalczą o utrzymanie tytułu niepokonanej.

Marta Waliczek (5-4) z kolei zmierzy się z niezwyciężoną jak dotąd Norweżką – Ivaną Siric (3-0). Polka posiada co prawda większy staż w zawodowej karierze, jednak jej oponentka słynie z nokautującego uderzenia. Siric wygrała bowiem wszystkie swoje potyczki przed czasem, wskutek nokautów.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Znane są już data i miejsce gali KSW 77. Walka wieczoru o pas kategorii koguciej?

Wiemy kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się KSW 77. Ostatnia tegoroczna gala największej federacji MMA w Europie będzie mieć miejsce 17 grudnia w Gliwicach. Przybysz...

Nietypowy mecz Huberta Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Rijadzie

Hubert Hurkacz rozegrał pierwszy, oficjalny mecz od ponad miesiąca. Wrocławianin zameldował się na korcie w Rijadzie i awansował do ćwierćfinału turnieju. Jego spotkanie było...