STS KOD PROMOCYJNY

Fiodor Czerkaszyn kontra Anauel Ngamissengue na gali we Wrocławiu

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiBoksFiodor Czerkaszyn kontra Anauel Ngamissengue na gali we Wrocławiu

Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. Niepokonany na zawodowych ringach Fiodor Czerkaszyn będzie walczył 26 sierpnia na gali we Wrocławiu, gdzie w walce wieczoru o pasy mistrza świata wagi ciężkiej zmierzą się Ołeksandr Usyk i Daniel Dubois. Kilka walk wcześniej w ringu zobaczymy Czerkaszyna, który skrzyżuje rękawice z również niepokonanym Anauelem Ngamissengue.

Kolejne wyzwanie przed Czerkaszynem

Przed Fiodorem Czerkaszynem (22-0, 14 KO) kolejne zawodowe wyzwanie. Na stadionie Tarczyński Arena 26 sierpnia zmierzy się z niepokonanym Anauel Ngamissengue (12-0, 8 KO) z Kongo. Walka zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ obaj przystąpią do niej z samymi zwycięstwami na koncie. Ngamissengue to medalista mistrzostw Afryki i uczestnik igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. To sprawia, że walka ta zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością Czerkaszyna czeka trudne zadanie, jeżeli chce podtrzymać miano niepokonanego na zawodowych ringach. Po raz ostatni pięściarz ten walczył w kwietniu tego roku, gdy przed czasem zastopował Eliasa Espadesa. Teraz we Wrocławiu chce pójść za ciosem. 

Kolejny Polak w karcie walk 

Fiodor Czerkaszyn to kolejny biało-czerwony w karcie walk gali, której daniem głównym będzie pojedynek o pasy mistrzowskie wagi ciężkiej pomiędzy Ukraińcem Ołeksandrem Usykiem i Brytyjczykiem Danielem Dubois. W stawce pozostają pasy takich organizacji jak IBF, WBA, WBO, IBO i The Ring. Na gali zobaczymy kilkoro biało-czerwonych. W początkowych walkach wystąpią m.in.: Konrad Czajkowski (2-0-1) z Jarosławem Khartsyzem, Damian Tymosz (7-2-1) z Bryce’em Millsem (12-1), Piotr Gudel (10-10-1) z Oleksandrem Solomennikowem i Rafał Wołczecki (9-0-0). Ten niepokonany wciąż czeka na ogłoszenie swojego przeciwnika. Polak z pewnością będzie chciał pozostać niepokonanym na zawodowych ringach. O wszystkim przekonamy się już wieczorem 26 sierpnia, gdy na stadionie Tarczyński Arena odbędzie się jedna z największych gal pięściarskich w historii naszego kraju. 

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...