Fiodor Czerkaszyn kontra Anauel Ngamissengue na gali we Wrocławiu

Strona głównaSporty walkiBoksFiodor Czerkaszyn kontra Anauel Ngamissengue na gali we Wrocławiu

Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. Niepokonany na zawodowych ringach Fiodor Czerkaszyn będzie walczył 26 sierpnia na gali we Wrocławiu, gdzie w walce wieczoru o pasy mistrza świata wagi ciężkiej zmierzą się Ołeksandr Usyk i Daniel Dubois. Kilka walk wcześniej w ringu zobaczymy Czerkaszyna, który skrzyżuje rękawice z również niepokonanym Anauelem Ngamissengue.

Kolejne wyzwanie przed Czerkaszynem

Przed Fiodorem Czerkaszynem (22-0, 14 KO) kolejne zawodowe wyzwanie. Na stadionie Tarczyński Arena 26 sierpnia zmierzy się z niepokonanym Anauel Ngamissengue (12-0, 8 KO) z Kongo. Walka zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ obaj przystąpią do niej z samymi zwycięstwami na koncie. Ngamissengue to medalista mistrzostw Afryki i uczestnik igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. To sprawia, że walka ta zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością Czerkaszyna czeka trudne zadanie, jeżeli chce podtrzymać miano niepokonanego na zawodowych ringach. Po raz ostatni pięściarz ten walczył w kwietniu tego roku, gdy przed czasem zastopował Eliasa Espadesa. Teraz we Wrocławiu chce pójść za ciosem. 

Kolejny Polak w karcie walk 

Fiodor Czerkaszyn to kolejny biało-czerwony w karcie walk gali, której daniem głównym będzie pojedynek o pasy mistrzowskie wagi ciężkiej pomiędzy Ukraińcem Ołeksandrem Usykiem i Brytyjczykiem Danielem Dubois. W stawce pozostają pasy takich organizacji jak IBF, WBA, WBO, IBO i The Ring. Na gali zobaczymy kilkoro biało-czerwonych. W początkowych walkach wystąpią m.in.: Konrad Czajkowski (2-0-1) z Jarosławem Khartsyzem, Damian Tymosz (7-2-1) z Bryce’em Millsem (12-1), Piotr Gudel (10-10-1) z Oleksandrem Solomennikowem i Rafał Wołczecki (9-0-0). Ten niepokonany wciąż czeka na ogłoszenie swojego przeciwnika. Polak z pewnością będzie chciał pozostać niepokonanym na zawodowych ringach. O wszystkim przekonamy się już wieczorem 26 sierpnia, gdy na stadionie Tarczyński Arena odbędzie się jedna z największych gal pięściarskich w historii naszego kraju. 

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....