Karolina Kowalkiewicz wraca do oktagonu UFC w wielkim stylu. Wygrana przed czasem

Strona głównaSporty walkiKarolina Kowalkiewicz wraca do oktagonu UFC w wielkim stylu. Wygrana przed czasem

W wielkim stylu do oktagonu UFC powróciła Karolina Kowalkiewicz. Polka w minioną sobotę rozprawiła się przed czasem z Felice Herrig przez duszenie w drugiej rundzie. Tym samym zakończyła niechlubną passę pięciu porażek z rzędu.

Ważne zwycięstwo

Dla Karoliny Kowalkiewicz (13-7) była to naprawdę ważna wygrana. Wiele mówiło się o tym, że jeśli Polka przegra sobotnią batalię, to prawdopodobnie pożegna się z największą światową organizacją MMA. Odniesiony jednak triumf, i to w takim stylu, z pewnością zagwarantował jej kolejne występy w organizacji UFC.

Dobry występ Kowalkiewicz

Nasza reprezentantka w walce z Felice Herring (14-10) pokazała się z bardzo dobrej strony. Od początku starcia Karolina Kowalkiewicz była stroną dominującą, co udało się zwieńczyć piękną akcją w parterze pod koniec drugiej rundy. Polka wskutek duszenia zza pleców zmusiła rywalkę do odklepania.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Agnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Agnieszka Radwańska została mistrzynią Australian Open. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, została zaproszona przez organizatorów Wielkiego Szlema w Melbourne do udziału...