Kontuzja Igora Michaliszyna. Znany nowy rywal Szczepaniaka na KSW 86

Strona głównaSporty walkiMMAKontuzja Igora Michaliszyna. Znany nowy rywal Szczepaniaka na KSW 86

Na około trzy tygodnie przed galą KSW 86 we Wrocławiu doszło do zmiany rywala Artura Szczepaniaka. Igor Michaliszyn wycofał się z pojedynku z powodu kontuzji pleców, która uniemożliwia mu kontynuowanie przygotowań i występ na gali. W jego miejsce w karcie walk pojawił się Irlandczyk Henry Fadipe, który ostatni raz w KSW walczył w lipcu, gdy wypunktował Krystiana Kaszubowskiego na gali KSW 84. 

Kontuzja Igora Michaliszyna

To miało być bardzo ciekawe starcie czołowych polskich zawodników wagi półśredniej. Niestety na trzy tygodnie przed galą KSW 86 w hali Orbita we Wrocławiu z powodu kontuzji wypadł Igor Michaliszyn (10-2-0, 4 KO, 3 Sub). Zawodnik Silesian Cage Club liczył na szóste zwycięstwo z rzędu w swojej karierze. Niestety w trakcie przygotowań nabawił się urazu pleców, który uniemożliwia jego udział w pojedynku z Arturem Szczepaniakiem (9-2-0, 5 KO, 2 Sub). Na szczęście organizatorzy szybko znaleźli dla niego zastępstwo. 

Henry Fadipe nowym rywalem Szczepaniaka

Nowym rywalem Artura Szczepaniaka we Wrocławiu będzie doświadczony Irlandczyk Henry Fadipe (14-10-1, 9 KO, 3 Sub). Ostatni raz dla organizacji KSW walczył 15 lipca, gdy na pełnym dystansie pokonał Krystiana Kaszubowskiego. Co ciekawe, dla Irlandczyka była to dopiero pierwsza wygrana w karierze, której nie odniósł przed czasem. Z organizacją KSW związany jest od listopada ubiegłego roku. W przeszłości z powodzeniem walczył dla takich organizacji jak: Cage Gods, EFC i Cage Legacy. Choć Henry Fadipe wskoczył do karty walk na trzy tygodnie przed galą, to jednak Artura Szczepaniaka czeka trudny pojedynek. Liczymy jednak na to, że to Polak wyjdzie z niego zwycięsko. 

Aktualna karta walk KSW 86 we Wrocławiu 

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 86 we Wrocławiu: 

Walka wieczoru 

Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz

Karta główna

Michał Michalski vs Dominik Humburger

Dawid Śmiełowski vs Lom-Ali Eskiev

Filip Stawowy vs Viktor Pešta

Artur Szczepaniak vs Henry Fadipe

Kacper Koziorzębski vs Wiktor Zalewski

Damian Piwowarczyk vs Łukasz Sudolski

Mariusz Joniak vs Miljan Zdravković

Oskar Szczepaniak vs Adrian Gralak

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....