Krzysztof Jotko odnosi zwycięstwo na gali UFC Fight Night w Las Vegas! Wygrana przez decyzję sędziowską

Strona głównaSporty walkiMMAKrzysztof Jotko odnosi zwycięstwo na gali UFC Fight Night w Las Vegas!...

Po gali UFC Fight Night w Las Vegas, która miała miejsce w nocy z 30 kwietnia na 1 maja, Krzysztof Jotko przypisuje kolejne zwycięstwo do swojego rekordu. Polak wygrał z Geraldem Meerschaertem wskutek jednogłośnej decyzji sędziowskiej.

Pewna wygrana

Krzysztof Jotko zaliczył kolejny naprawdę udany bój w oktagonie UFC. Polak ani przez chwilę nie dał się zaskoczyć swojemu rywalowi i od pierwszej do ostatniej minuty dyktował tempo pojedynku. Odzwierciedlenie przebiegu walki można było zauważyć na kartach sędziowskich, gdzie trzykrotnie odnotowano rezultat 30:27 na korzyść naszego zawodnika.

Dobra forma Polaka

Dla najdłużej występującego biało-czerwonego pod sztandarem UFC była to druga wygrana z rzędu. Należy podkreślić, że Krzysztof Jotko znajduje się obecnie na fali wznoszącej. W ostatnich sześciu starciach wygrywał aż pięciokrotnie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Dlaczego Malwiny Smarzek nie ma w kadrze polskich siatkarek?

Bez dwóch zdań Malwina Smarzek-Godek to jedna z najlepszych polskich siatkarek ostatnich lat. Jeszcze kilka miesięcy temu trudno było wyobrazić sobie reprezentację Polski bez...