Karta została zamknięta. Znamy pełny skład na KSW 82!

Strona głównaSporty walkiMMAKarta została zamknięta. Znamy pełny skład na KSW 82!

Gala KSW 82 zbliża się wielkimi krokami. 13 maja w warszawskim studiu ATM do oktagonu wejdą niezwykle ciekawi zawodnicy. Poznaliśmy już pełną obsadę rywalizacji. Ostatnim z pojedynków, jaki został potwierdzony, to rywalizacja Roberta Maciejowskiego z Wiktorem Zalewskim w kategorii do 79 kilogramów.

Podtrzyma serię nokautów?

Rywalizacja między Zalewskim i Maciejowskim na KSW 82 zapowiada się interesująco pod kilkoma względami. Pierwszy z nich zadebiutuje w organizacji. Dotychczas miał okazję walczyć w Ramach OFN-u, AFMMA, Strife i CAVEMMA. Wszystkie walki wygrał poprzez nokaut. Zalewski w dotychczasowej karierze tylko raz musiał rywalizować dłużej, niż w jednej rundzie.

Starcie z bardziej doświadczonym Maciejowskim będzie dla niego świetną okazją ku temu, aby sprawdzić się na tle bardziej doświadczonego rywala. Maciejowski w ostatnim pojedynku wygrał z Arkadiuszem Kaszubą, jednak wcześniej bardzo mocno falował między triumfami, a sromotnymi porażkami.

Międzynarodowa stawka

Karta walk wygląda niezwykle ciekawie. Niektórzy kibice wskazują nawet, że gala KSW 82 może być lepsza od rywalizacji w ramach XTB KSW Colosseum 2. Pokazują to choćby zestawienia takie jak Donovana Desmaea z Raulim Tutaraulim czy Macieja Kazieczki z topowym zawodnikiem z Czech, Leo Brichtą.

Obie rywalizacje zapowiadają się niezwykle interesująco. Brichta uznawany jest za jednego z najlepszych wojowników z Czech. Wygrał 10 walk. Dodatkowo jest niepokonany od września 2019 roku. Kazieczko z kolei przegrał w karierze tylko dwie z 11 walk.

W przypadku drugiego z wymienionych starć również możemy być pewni emocji. Desmae w KSW walczył trzy razy – dwa razy wygrał, przegrał jedynie pierwszą swoją walkę w organizacji. Jego rywal w debiucie w KSW przegrał z Romanem Szymańskim. Trzeba jednak przyznać, że Tutarauli ma za sobą pojedynki w niezwykle uznanych organizacjach, jak choćby ACA, gdzie częściej wygrywał. Zapowiada to ekscytujące starcie.

Pełna karta walk na KSW 82

Walka wieczoru

77,1 kg Brian Hooi vs Andrzej Grzebyk

Karta główna

61,2 kg Sebastian Przybysz vs. Filip Macek

93 kg Bohdan Gnidko vs Rafał Kijańczuk

70,3 kg Donovan Desmae vs. Rauli Tutarauli

70,3 kg Maciej Kazieczko vs Leo Brichta

70,3 kg Gracjan Szadziński vs Wilson Varela

52,2 kg Anita Bekus vs Aleksandra Toncheva

79 kg Robert Maciejowski vs Wiktor Zalewski

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....