Jakub Wikłacz z nowym rywalem. Zmiana w karcie walk XTB KSW Colosseum 2!

Strona głównaSporty walkiMMAJakub Wikłacz z nowym rywalem. Zmiana w karcie walk XTB KSW Colosseum...

Polska organizacja ogłosiła zmianę w walce o mistrzostwo KSW w wadze koguciej, zaplanowanej podczas gali XTB KSW Coloseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Rywalem aktualnego posiadacza pasa mistrzowskiego, Jakuba Wikłacza został Brazylijczyk, Werlleson Martins.

Kontuzja zadecydowała

Zapewne nie doszłoby do zmiany rywala dla Jakuba Wikłacza. KSW postawiło na początkowo na Zuriko Jojua. Wojownik pochodzący z Gruzji nie jest jednak w stanie wyjść do zaplanowanego na czerwiec pojedynku. Wykluczyła go z niego kontuzja.

Organizacja szukała następcy dla Jojua, co nie było łatwym zadaniem. W końcu to walka o mistrzostwo KSW. Ostatecznie do oktagonu 3 czerwca wyjdzie Werlleson Martins. Brazylijczyk przez nokaut w trzeciej rundzie pokonał Patryka Surdyna podczas ostatniej gali KSW 81.

Jeden z wielu

Choć pojedynek Wikłacza z Martinsem zapowiada się niezwykle ciekawie, szczególnie że Brazylijczyk ostatniego rywala pokonał kolanem, tak inne walki podczas gali są równie ciekawe. Przecież podczas niej zmierzą się choćby najlepsi wojownicy w wadze lekkiej – Marian Ziółkowski i Salahidin Parnasse.

Ponadto na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzą się również Mariusz Pudzinowski z Arturem Szpilką, ale przede wszystkim trzecie starcie między Mamedem Chalidowem, a Scottem Askhamem. Karta walk na galę na Stadionie Narodowym zapowiada się więc ekscytująco.

Aktualna karta walk XTB KSW COLOSSEUM 2 

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW COLOSSEUM 2 w Warszawie. 

Walka wieczoru 

Mamed Chalidow vs Scott Askham

Karta główna

Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka

Marian Ziółkowski vs Salahdine Parnasse

Jakub Wikłacz vs Werlleson Martins

Paweł Pawlak vs Tomasz Romanowski

Daniel Rutkowski vs Adam Soldaev

Michał Materla vs Radosław Paczuski

Roman Szymański vs Valeriu Mircea

Arkadiusz Wrzosek vs TBA

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Rugbiści BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki mistrzami Polski

Zawodnicy BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki zostali mistrzami Polski w rugby w sezonie 2022/23. W wielkim finale zespół ten po emocjonującym spotkaniu pokonał 12:8 Ogniwo...

Najlepsi strzelcy w historii reprezentacji Polski. „Lewy” będzie rządził wiecznie?

W obecnych czasach na hasło “najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski” przychodzi jeden odzew: Robert Lewandowski. Nic dziwnego, “Lewy” dzierży ten tytuł już od...