STS KOD PROMOCYJNY

Łukasz Rajewski vs Francisco Barrio. Ostatnie starcie dodane do karty walk KSW 70

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAŁukasz Rajewski vs Francisco Barrio. Ostatnie starcie dodane do karty walk KSW...

Rozpiska majowej gali KSW 70, która odbędzie się w Łodzi jest już całkowicie uzupełniona. Ostatnim pojedynkiem, który zobaczymy na żywo 28 maja w Atlas Arenie będzie bój pomiędzy Łukaszem Rajewski a Francisco Barrio.

Czy Rajewski wróci na zwycięskie tory?

Dla Łukasza Rajewskiego (11-7, 1 NC) pojedynek na gali KSW 70 będzie bardzo istotny. Reprezentant poznańskiego Czerwonego Smoka wraca bowiem do oktagonu po porażce, którą zafundował mu w styczniu bieżącego roku Donovan Desmae. Gdyby wówczas „Raju” odniósł zwycięstwo, podchodziłby do majowego starcia z serią czterech wygranych z rzędu. Najbliższym przeciwnikiem Polaka będzie Francisco Barrio (9-2), który po raz ostatni walczył we wrześniu 2021 roku. Pokonał wówczas przez duszenie dobrze znanego polskim sympatykom MMA Vaso Bakocevica.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...