Marcin Held znów wystąpi pod sztandarem PFL. Walka już w sierpniu

Strona głównaSporty walkiMMAMarcin Held znów wystąpi pod sztandarem PFL. Walka już w sierpniu

Marcin Held ponownie zawalczy w amerykańskiej organizacji Professional Fighters League. Walka Polaka będzie mieć miejsce już 20 sierpnia.

Marcin Held (27-9) ponownie wejdzie do oktagonu organizacji PFL. Polak zawalczy 20 sierpnia, a jego rywalem będzie Irlandczyk Myles Price (11-9). Dla naszego reprezentanta nadchodząca batalia będzie szansą przerwania złej passy dwóch porażek z rzędu. Held wydaje się być lepszym zawodnikiem od swojego przeciwnika, na co wyraźnie wskazuje rekord walk. Ponadto 30-latek urodzony w Tychach ma zdecydowanie większe doświadczenie.

Oprócz Marcina Helda, w sierpniu pod egidą amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki zobaczymy także innego Polaka. Będzie nim Szymon Bajor.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

ME w szermierce. Dwa brązowe medale Polek

W tureckiej Antalyi trwają Mistrzostwa Europy w szermierce. Martyna Swatowska-Wenglarczyk i Zuzanna Cieślar zdobyły po brązowym medalu. Swatowska-Wenglarczyk z brązowym krążkiem Martyna Swatowska-Wenglarczyk to 27-letnia zawodniczka...

Zwycięstwo Tadeusza Michalika. Medale Polaków na turnieju w Serbii

Reprezentanci Polski w zapasach w stylu wolnym wywalczyli kilka medali podczas memoriału Ljubomir Ivanovic Gedza Memorial w serbskim Belgradzie. Najlepszy w kategorii do 97....