Mateusz Gamrot wyróżniony przez UFC. Jego ostatnia walka uznana za jedną z najlepszych w czerwcu

Strona głównaSporty walkiMMAMateusz Gamrot wyróżniony przez UFC. Jego ostatnia walka uznana za jedną z...

Wyróżnień i pochwał w kierunku Mateusza Gamrota ciąg dalszy. Tym razem jego starcie z Armanem Tsarukyanem zostało wskazane przez UFC jako jedno z czterech najbardziej widowiskowych starć w czerwcu.

Duże wyróżnienie

Polak po imponującej walce z Armanem Tsarukyanem zapewnił sobie wielki rozgłos w świecie mieszanych sztuk walki. Poprzez zwycięstwo „Gamer” zagwarantował sobie przepustkę do rywalizacji ze ścisłą czołówką kategorii lekkiej UFC. Oprócz tego w jego stronę płynie mnóstwo komplementów ze strony środowiska związanego z mieszanymi sztukami walki.

Tym razem walka z udziałem naszego reprezentanta uzyskała tytuł jednego z najlepszych pojedynków, które odbyły się pod sztandarem amerykańskiej organizacji w czerwcu. Poniżej znajduje się pełna lista czerwcowych starć wyróżnionych jako najbardziej widowiskowe:

  • Michael Trizano vs Lucas Almeida
  • Glover Teixeira vs Jiri Prochazka
  • Calvin Kattar vs Josh Emmet
  • Arman Tsarukyan vs Mateusz Gamrot

Kto następny dla Gamrota?

W ostatnim czasie spekuluje się, że następnym oponentem Mateusza Gamrota powinien być Beneil Dariush. Szef organizacji UFC, Dana White, osobiście wyraził podekscytowanie tym zestawieniem, a ponadto wielu ekspertów również uważa, że byłaby to bardzo interesująca rywalizacja. Sam „Gamer” poprzez media społecznościowe wyraził także gotowość do zmierzenia się z Amerykaninem urodzonym w Iranie pod koniec bieżącego roku. Dariush obecnie zajmuje 6. miejsce w rankingu UFC kategorii lekkiej, podczas gdy Gamrot znajduje się z kolei na ósmej pozycji.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Agnieszka Radwańska mistrzynią Australian Open

Agnieszka Radwańska została mistrzynią Australian Open. Polka, która profesjonalną karierę zakończyła w 2018 roku, została zaproszona przez organizatorów Wielkiego Szlema w Melbourne do udziału...