Michał Cieślak wraca na ring! Zawalczy już 24 czerwca

Strona głównaSporty walkiBoksMichał Cieślak wraca na ring! Zawalczy już 24 czerwca

Już 24 czerwca na zawodowy ring powróci Michał Cieślak, dwukrotny pretendent do zdobycia tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej. Pięściarz pojawi się na gali KnockOut Boxing Night 22, która odbędzie się w Kielcach. Póki co rywal radomianina nie jest jeszcze znany.

Powrót po przegranej walce o pas WBO

Dla Cieślaka będzie to pierwsze starcie po porażce z Lawrencem Okoliem o pas mistrza świata wagi junior ciężkiej WBO, która miała miejsce w lutym bieżącego roku. Pomimo że Polak pokazał się wówczas z dobrej strony, wyraźnie uległ na punkty niepokonanemu jak dotąd Brytyjczykowi. Możemy się jednak spodziewać, że 24 czerwca w Kielcach, nieustępliwy bokser z Radomia zafunduje publiczności dobre widowisko.

Kto jeszcze wystąpi na gali w Kielcach?

Podczas gali KnockOut Boxing Night, oprócz Cieślaka, zobaczymy jeszcze na pewno Marka Matyję, Artura Górskiego, Piotra Łącza i Laurę Grzyb.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

Hurkacz i Zieliński awansowali do ćwierćfinału ATP 1000 w Montrealu

Hubert Hurkacz i Jan Zieliński odnieśli cenne zwycięstwo w turnieju deblowym National Bank Open ATP 1000 w Montrealu. Polska para deblowa pokonała Rohana Bopannę...