STS KOD PROMOCYJNY

Michał Cieślak wraca na ring! Zawalczy już 24 czerwca

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiBoksMichał Cieślak wraca na ring! Zawalczy już 24 czerwca

Już 24 czerwca na zawodowy ring powróci Michał Cieślak, dwukrotny pretendent do zdobycia tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej. Pięściarz pojawi się na gali KnockOut Boxing Night 22, która odbędzie się w Kielcach. Póki co rywal radomianina nie jest jeszcze znany.

Powrót po przegranej walce o pas WBO

Dla Cieślaka będzie to pierwsze starcie po porażce z Lawrencem Okoliem o pas mistrza świata wagi junior ciężkiej WBO, która miała miejsce w lutym bieżącego roku. Pomimo że Polak pokazał się wówczas z dobrej strony, wyraźnie uległ na punkty niepokonanemu jak dotąd Brytyjczykowi. Możemy się jednak spodziewać, że 24 czerwca w Kielcach, nieustępliwy bokser z Radomia zafunduje publiczności dobre widowisko.

Kto jeszcze wystąpi na gali w Kielcach?

Podczas gali KnockOut Boxing Night, oprócz Cieślaka, zobaczymy jeszcze na pewno Marka Matyję, Artura Górskiego, Piotra Łącza i Laurę Grzyb.

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...