Zmiany u Michała Oleksiejczuka. Zawodnik UFC zmienia kategorię wagową

Strona głównaSporty walkiMMAZmiany u Michała Oleksiejczuka. Zawodnik UFC zmienia kategorię wagową

Występujący w organizacji UFC Michał Oleksiejczuk postanowił zmienić swoją nominalną kategorię wagową. Wcześniej występował w dywizji półciężkiej, natomiast teraz będziemy mogli oglądać go rywalizującego w dywizji średniej. Informację oficjalnie potwierdził menedżer zawodnika.

Decyzja zapadła po ostatniej porażce

Po raz ostatni widzieliśmy Oleksiejczuka w oktagonie UFC 5 marca, podczas gdy mierzył się z Dustinem Jacobym. Polak przegrał na punkty ten pojedynek, co pośrednio poskutkowało podjęciem decyzji o zmianie kategorii wagowej. Jego obecny rekord w zawodowym MMA składa się z 16 triumfów, pięciu porażek i jednego starcie uznanego za nierozstrzygnięte.

Zmiana wagi nie jest jedyną zmianą

Oprócz kategorii wagowej, Oleksiejczuk postanowił ostatnio zmienić również miejsce, w którym przychodzi mu szlifować na co dzień swoją formę. „Husarz” do czasu swoich najbliższych starć trenować będzie w poznańskim klubie ANKOS.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

ME w szermierce. Dwa brązowe medale Polek

W tureckiej Antalyi trwają Mistrzostwa Europy w szermierce. Martyna Swatowska-Wenglarczyk i Zuzanna Cieślar zdobyły po brązowym medalu. Swatowska-Wenglarczyk z brązowym krążkiem Martyna Swatowska-Wenglarczyk to 27-letnia zawodniczka...

Zwycięstwo Tadeusza Michalika. Medale Polaków na turnieju w Serbii

Reprezentanci Polski w zapasach w stylu wolnym wywalczyli kilka medali podczas memoriału Ljubomir Ivanovic Gedza Memorial w serbskim Belgradzie. Najlepszy w kategorii do 97....