Zmiany u Michała Oleksiejczuka. Zawodnik UFC zmienia kategorię wagową

Strona głównaSporty walkiMMAZmiany u Michała Oleksiejczuka. Zawodnik UFC zmienia kategorię wagową

Występujący w organizacji UFC Michał Oleksiejczuk postanowił zmienić swoją nominalną kategorię wagową. Wcześniej występował w dywizji półciężkiej, natomiast teraz będziemy mogli oglądać go rywalizującego w dywizji średniej. Informację oficjalnie potwierdził menedżer zawodnika.

Decyzja zapadła po ostatniej porażce

Po raz ostatni widzieliśmy Oleksiejczuka w oktagonie UFC 5 marca, podczas gdy mierzył się z Dustinem Jacobym. Polak przegrał na punkty ten pojedynek, co pośrednio poskutkowało podjęciem decyzji o zmianie kategorii wagowej. Jego obecny rekord w zawodowym MMA składa się z 16 triumfów, pięciu porażek i jednego starcie uznanego za nierozstrzygnięte.

Zmiana wagi nie jest jedyną zmianą

Oprócz kategorii wagowej, Oleksiejczuk postanowił ostatnio zmienić również miejsce, w którym przychodzi mu szlifować na co dzień swoją formę. „Husarz” do czasu swoich najbliższych starć trenować będzie w poznańskim klubie ANKOS.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...