Adrian Dudek przywita Lukasa Dvoraka w organizacji KSW

Autor
Strona głównaSporty walkiMMAAdrian Dudek przywita Lukasa Dvoraka w organizacji KSW

Zapełnia nam się karta walk gali KSW 87 w Trzyńcu. Organizatorzy dodali do niej kolejny polsko-czeski pojedynek. Adrian Dudek stoczy drugi pojedynek w karierze dla organizacji KSW i w klatce przywita debiutującego Czecha Lukasa Dvoraka. Polak jest specjalistą od nokautów, a jego rywal lubuje się w podaniach. Pojedynek zakontraktowano w umownym limicie wagowym do 87 kilogramów. 

Adrian Dudek po raz drugi w KSW

Dla 31-letniego Adriana Dudka (6-3-0, 5 KO, 1 Sub) będzie to drugi pojedynek dla organizacji KSW. Zadebiutował w niej w kwietniu 2021 roku na gali KSW 60. Wówczas już w pierwszej rundzie przegrał przed czasem z Serbem Aleksandarem Iliciem. Teraz będzie chciał się zrehabilitować i odnieść premierowe zwycięstwo w szeregach największej organizacji MMA w Europie. Ostatni raz w ringu Adrian Dudek pojawił się w lipcu tego roku, gdy na gali Babilon MMA 37 wypunktował Samuela Vogta. Polak na co dzień trenuje w klubie Berserkers Team Bielsko-Biała. 

Lukas Dvorak zadebiutuje w KSW

Pojedynkiem z Adrianem Dudkiem w barwach KSW zadebiutuje Czech Lukas Dvorak (5-2-0, 1 KO, 4 Sub). Zawodnik ten walczył do tej pory dla takich organizacji jak: GFF, XFN, Oktagon MMA czy też Real Fight Arena. Ostatni raz w ringu pojawił się w grudniu ubiegłego roku. Wówczas na pełnym dystansie przegrał na punkty z Alejandro Arcasem. Na co dzień trenuje w klubie Reinders MMA. Walkę pomiędzy Dudkiem i Dvorakiem zaplanowano w umownym limicie do 87 kilogramów. Obaj wygrywali tylko przed czasem, dlatego spodziewamy się emocjonującego pojedynku. Liczymy na to, że Adrian Dudek odniesie swoje pierwsze zwycięstwo w KSW. 

Aktualna karta walk KSW 87 w Trzyńcu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 87 w Trzyńcu:

Walka wieczoru 

Darko Stosić vs Michal Martinek

Karta główna

Roman Szymański vs Leo Brichta

Ivan Erslan vs Rafał Haratyk

Filip Macek vs Oleksii Polishchuk

Michał Dreczkowski vs Vojtech Garba

Dawid Kareta vs Josef Stummer

Adrian Dudek vs Lukas Dvorak

Carl McNally vs Tobiasz Le

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...