STS KOD PROMOCYJNY

Andi Vrtacić kontuzjowany. Nowy rywal Krystiana Bielskiego na XTB KSW 88

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAAndi Vrtacić kontuzjowany. Nowy rywal Krystiana Bielskiego na XTB KSW 88

Na niespełna tydzień przed galą XTB KSW 88 w Radomiu Krystian Bielski poznał swojego nowego przeciwnika. Z powodu kontuzji z walki wycofał się Andi Vrtacić. Jego miejsce w karcie walk zajął debiutujący w organizacji KSW Konrad Rusiński. Dla Krystiana Bielskiego będzie to trzecia walka dla największej organizacji w Europie. Pojedynek odbędzie się już 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Kontuzja Andi Vrtacicia

Pierwotnie rywalem Krystiana Bielskiego (9-5, 4 KO, 1 Sub) miał być Chorwat Andi Vrtacić (4-2, 2 KO, 2 Sub), który ma już na koncie zwycięski debiut w KSW. Zawodnik ten w marcu tego roku na KW 80 przez nokaut wygrał w drugiej rundzie z Mateuszem Janurem. Niestety na tydzień przed planowaną w Radomiu walką musiał wycofać się z tego pojedynku. Powodem takiej decyzji jest kontuzja odniesiona w okresie przygotowawczym. 

Konrad Rusiński zadebiutuje w KSW

Na pechu Chorwata skorzysta Konrad Rusiński (5-1, 1 KO, 3 Sub). Zawodnik ten zadebiutuje w klatce organizacji KSW. Do pojedynku przystąpi niewiele ponad miesiąc po walce na TFL 28, gdzie w pierwszej rundzie poddał Delmara Silvę. Wcześniej zawodnik z Włodawy skutecznie rywalizował w organizacji Babilon MMA. Na koncie ma tylko jedną porażkę, której doznał w walce o pas mistrzowski tej organizacji. Jego pogromcą okazał się Łukasz Siwiec. Teraz Konrad Rusiński stanie przed trudnym zadaniem. Już kilka tygodni po ostatniej walce ponownie wejdzie do ringu. Tym razem poprzeczka wzrasta, ponieważ w swoim debiucie w KSW zmierzy się z Krystianem Bielskim. Wydaje się, że faworytem do wygrania tego pojedynku jest zawodnik trenujący na co dzień Arrachionie Olsztyn, gdzie sparuje m.in. z Mamedem Chalidowem. 

Aktualna karta walk XTB KSW 88 w Radomiu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 88 w Radomiu:

Walka wieczoru

Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk

Karta główna

Bartosz Leśko vs Piotr Kuberski

Henrique da Silva vs Marcin Wójcik

Anita Bekus vs Maria Silva

Štefan Vojčák vs Kamil Gawryjołek

Albert Odzimkowski vs Nemanja Nikolić

Krystian Bielski vs Konrad Rusiński

Daniel Tarchila vs Ramzan Jembiev

Jacek Gać vs Michał Gniady

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

400 za gola Hiszpanii lub Francji w półfinale!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Hiszpanii lub gola Francji w meczu Hiszpania Francja to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...