Arkadiusz Wrzosek kolejną z gwiazd gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym

Strona głównaSporty walkiMMAArkadiusz Wrzosek kolejną z gwiazd gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie...

Arkadiusz Wrzosek po raz trzeci wejdzie do klatki organizacji KSW. Tym razem będzie jedną z gwiazd gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym, którą zaplanowano na 3 czerwca. Co ciekawe, wydarzenie odbędzie się w urodziny utytułowanego polskiego kickboksera, który na pewno będzie chciał uświetnić je dobrą walką. Przeciwnik Arkadiusza Wrzoska na gali w Warszawie będzie znany w najbliższych tygodniach. 

Dobre wejście do KSW

Za Arkadiuszem Wrzoskiem (2-0, 1 KO) udane wejście do organizacji KSW i do świata MMA. Do tej pory stoczył dwa pojedynki i oba wygrał. Oficjalny debiut zawodnika Uniq Fight Club miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas zmierzył się z innym mocnym kickbokserem Tomaszem Sararą i wygrał po efektownym nokaucie w trzeciej rundzie. W styczniu tego roku Arkadiusz Wrzosek wziął udział w gali KSW w Libercu. Tam do ringu wszedł z Tomášem Možnym ze Słowacji. Pokonał go na punkty, a pojedynek został wybrany najlepszą walką wieczoru. Teraz Arkadiusz Wrzosek będzie chciał kontynuować dobrą serię i sięgnąć po trzecie zwycięstwo na zawodowych ringach. Jego przeciwnika poznamy w najbliższych tygodniach. 

Duże doświadczenie w kickboxingu 

Zanim trafił do MMA, Arkadiusz Wrzosek przez lata zbierał cenne doświadczenie w kickboxingu oraz w muay thai. W tej pierwszej formule był m.in. amatorskim mistrzem świata K-1, a także wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, mistrzem FEN oraz cenionym fighterem organizacji Glory. Na swoim koncie ma m.in. zwycięstwo z Badrem Harim, czyli jedną z największych legend kickboxingu. Dobrze szlo mu także w muay thai, gdzie sięgał po medale krajowych mistrzostw. Teraz próbuje swoich sił w MMA w wadze ciężkiej. 

Aktualna karta walk XTB KSW COLOSSEUM 2 

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW COLOSSEUM 2 w Warszawie. 

Karta główna

Mamed Chalidow vs TBA

Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka

Marian Ziółkowski vs Salahdine Parnasse

Arkadiusz Wrzosek vs TBA

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Singlowy finał Giny Feistel w Monastyrze

Gina Feistel dotarła do finału turnieju singlowego Magic Tours by FTT w Monastyrze z Tunezji. Niestety tam musiała uznać wyższość Francuzki Diany Martynov. Mecz...

Gina Feistel z tytułem deblowym w turnieju Magic Tours by FTT w Monastyrze

Gina Feistel kapitalnie spisuje się w tunezyjskim Monastyrze. Polka sięgnęła po tytuł deblowy w turnieju Magic Tours by FTT rangi ITF W15. Dokonała tego...