STS KOD PROMOCYJNY

Bartosz Leśko przywita Piotra Kuberskiego w KSW na gali w Radomiu

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMABartosz Leśko przywita Piotra Kuberskiego w KSW na gali w Radomiu

Były mistrz organizacji FEN Piotr Kuberski zadebiutuje w organizacji KSW na gali XTB KSW 88 w Radomiu. Tam 11 listopada w klatce przywita go Bartosz Leśko, który jest świeżo po pokonaniu groźnego Serba Nemanji Nikolicia. Zapowiada się emocjonujące starcie i trudno na ten moment wskazać wyraźnego faworyta. Większe doświadczenie w klatce KSW ma Bartosz Leśko, jednak to Piotr Kuberski uznawany jest za specjalistą od nokautów. 

Czy Bartosz Leśko pójdzie za ciosem?

Dla Bartosza Leśko (13-3-2, 2 KO, 7 Sub) będzie to czwarty pojedynek dla organizacji KSW. Zadebiutował w niej w maju 2022 roku, gdy na punkty pokonał Damiana Piwowarczyka. W kolejnej walce już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Toma Breese’a. Zrehabilitował się w lipcu tego roku, gdy w pierwszej rundzie poddał groźnego i niewygodnego Serba Nemanję Nikolicia. Dzięki temu jego notowania w KSW wzrosły. Teraz zawodnik związany na co dzień z Mighty Bulls Gdynia przywita w organizacji Piotra Kuberskiego (12-1, 10 KO). Walka odbędzie się na gali XTB KSW 88 w Radomiu i zakontraktowano ją w wadze średniej.  

Były mistrz FEN zadebiutuje w KSW

Piotr Kuberski to były mistrz organizacji FEN w kategorii średniej. Tytuł obronił dwukrotnie. Od 2019 roku zawodnik ten jest niepokonany na zawodowych ringach. W tym czasie wygrał dziewięć pojedynków, w tym ostatni w maju tego roku z Kamilem Wojciechowskim na gali FEN 46. Piotr Kuberski znany jest z siły nokautującego ciosu. W ten sposób kończył aż 10 ze swoich 12 wygranych pojedynków. Przegrał tylko raz i miało to miejsce w lutym 2019 roku. Piotr Kuberski na co dzień związany jest z klubem Ankos MMA. Spodziewamy się zaciętego pojedynku, w którym trudno o wytypowanie zdecydowanego faworyta.

Aktualna karta walk XTB KSW 88 w Radomiu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 88 w Radomiu:

Walka wieczoru

Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk

Karta główna

Bartosz Leśko vs Piotr Kuberski

Anita Bekus vs Maria Silva

Štefan Vojčák vs Kamil Gawryjołek

Albert Odzimkowski vs Nemanja Nikolić

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

400 za gola Hiszpanii lub Francji w półfinale!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Hiszpanii lub gola Francji w meczu Hiszpania Francja to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...