Rafał Haratyk i Ewelina Woźniak przed szansą na mistrzowskie tytuły organizacji Ares FC. Wielkie wieści z Francji

Autor
Strona głównaSporty walkiMMARafał Haratyk i Ewelina Woźniak przed szansą na mistrzowskie tytuły organizacji Ares...

20 stycznia Rafał Haratyk i Ewelina Woźniak będą mieli szansę zdobyć mistrzowskie pasy francuskiego Ares FC. Pojedynki z udziałem biało-czerwonych cieszyć się mogą ponadto mianem walk wieczoru pierwszej w 2023 roku gali francuskiej federacji.

Długo wyczekiwany powrót Haratyka

Rafał Haratyk (16-4-2) powróci w styczniu do oktagonu po niemalże rocznej przerwie od startów spowodowanej zerwaniem kontraktu z rosyjską organizacją ACA. Czołowy polski zawodnik MMA kategorii średniej długo pozostawał bez pracodawcy, a jego zakontraktowaniem zainteresowane mocno było chociażby KSW. Jego przyszłość jest już jednak jasna. 20 stycznia o tron dywizji średniej w Ares FC powalczy z reprezentującym Francję Abdoulem Abdouraguimovem (15-1). Z pewnością ciężkie zadanie przed Polakiem. Obecny czempion francuskiej organizacji znajduje się bowiem na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Jeszcze większe wrażenie sprawia fakt, iż wszystkie te triumfy odnosił już w pierwszych rundach.

Woźniak także przed szansą zdobycia pasa

Możliwe, że 20 stycznia mistrzowski pas zawiśnie nie tylko na biodrach Rafała Haratyka, ale także Eweliny Woźniak (7-1), która o bycie numerem jeden wagi muszej w Ares FC powalczy z Norweżką Ivaną Sirić (5-0). Pojedynek ten zapowiada się bardzo wyrównanie. Polka jest minimalnie bardziej doświadczona, jednak Sirić może pochwalić się brakiem porażki w dotychczasowych startach.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Magda Linette bez szans z Wang. Przegrany finał w Kantonie

Magda Linette w Kantonie awansowała do szóstego singlowego finału cyklu WTA Tour w swojej karierze. Niestety nie wykorzystała szansy na trzecie zwycięstwo. W wielkim...