STS KOD PROMOCYJNY

Igor Michaliszyn vs Krystian Bielski w karcie walk gali XTB KSW 81

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAIgor Michaliszyn vs Krystian Bielski w karcie walk gali XTB KSW 81

Pojedynek Igora Michaliszyna z Krystianem Bielskim to kolejna potwierdzona walka w ramach gali XTB KSW 81, która odbędzie się 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim. Naprzeciw siebie stanie dwóch solidnych zawodników wagi półśredniej, którzy mają za sobą efektowne debiuty w organizacji KSW. To kolejne elektryzujące starcie, którego świadkami będą kibice w Tomaszowie Mazowieckim.

Igor Michaliszyn w drodze po piąte zwycięstwo z rzędu 

Igor Michaliszyn (9-2, 3 KO, 3 Sub) na co dzień trenuje w Silesian Cage Club. W lutym ubiegłego roku zadebiutował w organizacji KSW. Wyszło mu to znakomicie, bo już w drugiej minucie pierwszej rundy znokautował Idrisa Amizhaeva. Igor Michaliszyn legitymuje się dobrym bilansem, ponieważ wygrał 9 z 11 dotychczasowych walk w zawodowych ringach. Aż sześć z nich kończył przed czasem. Zanim trafił do KSW, z powodzeniem reprezentował barwy takich organizacji jak FEN, Spartan Fight, czy też RWC. Co ciekawe w FEN miał na rozkładzie Tomasza Romanowskiego, czyli obecnie jednego z najlepszych zawodników KSW w wadze średniej. 

Szansa Krystiana Bielskiego

Na pewno bez szans w tym pojedynku nie będzie Krystian Bielski (9-4, 4 KO, 1 Sub), który legitymuje się zbliżonym bilansem walk do rywala. Na zawodowych ringach stoczył ich o dwie więcej i także wygrał dziewięć pojedynków. Krystian Bielski na co dzień trenuje w klubie Arrachion Olsztyn. Tam jest także jednym ze sparingpartnerów Mameda Chalidowa. Debiut Bielskiego w KSW miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas w drugiej rundzie pokonał przed czasem Iona Surdu. Wcześniej toczył pojedynki w takich organizacjach jak: FEN, ACA, Celtic Gladiator i Dragon Fight Night.

Aktualna karta walk XTB KSW 81 

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. 

Walka wieczoru

Albert Bartosiński vs Artur Szczepaniak

Karta główna

Tomasz Sarara vs Errol Zimmerman

Marcin Krakowiak vs Henry Fadipe

Igor Michaliszyn vs Krystian Bielski

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...