Igor Michaliszyn vs Krystian Bielski w karcie walk gali XTB KSW 81

Strona głównaSporty walkiMMAIgor Michaliszyn vs Krystian Bielski w karcie walk gali XTB KSW 81

Pojedynek Igora Michaliszyna z Krystianem Bielskim to kolejna potwierdzona walka w ramach gali XTB KSW 81, która odbędzie się 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim. Naprzeciw siebie stanie dwóch solidnych zawodników wagi półśredniej, którzy mają za sobą efektowne debiuty w organizacji KSW. To kolejne elektryzujące starcie, którego świadkami będą kibice w Tomaszowie Mazowieckim.

Igor Michaliszyn w drodze po piąte zwycięstwo z rzędu 

Igor Michaliszyn (9-2, 3 KO, 3 Sub) na co dzień trenuje w Silesian Cage Club. W lutym ubiegłego roku zadebiutował w organizacji KSW. Wyszło mu to znakomicie, bo już w drugiej minucie pierwszej rundy znokautował Idrisa Amizhaeva. Igor Michaliszyn legitymuje się dobrym bilansem, ponieważ wygrał 9 z 11 dotychczasowych walk w zawodowych ringach. Aż sześć z nich kończył przed czasem. Zanim trafił do KSW, z powodzeniem reprezentował barwy takich organizacji jak FEN, Spartan Fight, czy też RWC. Co ciekawe w FEN miał na rozkładzie Tomasza Romanowskiego, czyli obecnie jednego z najlepszych zawodników KSW w wadze średniej. 

Szansa Krystiana Bielskiego

Na pewno bez szans w tym pojedynku nie będzie Krystian Bielski (9-4, 4 KO, 1 Sub), który legitymuje się zbliżonym bilansem walk do rywala. Na zawodowych ringach stoczył ich o dwie więcej i także wygrał dziewięć pojedynków. Krystian Bielski na co dzień trenuje w klubie Arrachion Olsztyn. Tam jest także jednym ze sparingpartnerów Mameda Chalidowa. Debiut Bielskiego w KSW miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas w drugiej rundzie pokonał przed czasem Iona Surdu. Wcześniej toczył pojedynki w takich organizacjach jak: FEN, ACA, Celtic Gladiator i Dragon Fight Night.

Aktualna karta walk XTB KSW 81 

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. 

Walka wieczoru

Albert Bartosiński vs Artur Szczepaniak

Karta główna

Tomasz Sarara vs Errol Zimmerman

Marcin Krakowiak vs Henry Fadipe

Igor Michaliszyn vs Krystian Bielski

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Ciekawostki przed meczem Polska – Albania. Biało-czerwoni podtrzymają dobrą passę?

Z Albanią biało-czerwoni grali w ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata, więc wspomnienia są świeże. Co ciekawego warto wiedzieć przed poniedziałkowym spotkaniem na Stadionie Narodowym...

Magda Linette i Bernarda Pera pokonały obrończynie tytuły i są w ćwierćfinale w Miami

Magda Linette i Bernarda Pera awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej w Miami Open 2023. W 1/8 finału w dwóch setach pokonały obrończynie tytułu sprzed...