Krzysztof Jotko przegrywa z Brendanem Allenem. Polak został poddany w pierwszej rundzie

Strona głównaSporty walkiMMAKrzysztof Jotko przegrywa z Brendanem Allenem. Polak został poddany w pierwszej rundzie

Krzysztof Jotko w minioną sobotę odniósł swoją szóstą porażkę w zawodowej karierze MMA. Lepszy od Polaka okazał się Brendan Allen.

Pojedynek rozpoczął się po myśli naszego reprezentanta, który niemalże od razu przeniósł walkę do parteru. Tam znalazł się w pozycji górnej, która dawała mu przewagę, jednak jego przeciwnik odwrócił sytuację i to Allen znalazł się na górze. Następnie walka przeniosła się do stójki, po czym po obaleniu Brytyjczyka znowu zawodnicy znaleźli się na macie. Po chwili już natomiast na szyi Polaka została założona klamra, która niestety zmusiła go do odklepania.

Wydaje się, że tym samym zawodnik urodzony w Ornecie zaprzepaścił szansę na awans do najlepszej piętnastki UFC swojej kategorii wagowej w najbliższym czasie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Dlaczego Malwiny Smarzek nie ma w kadrze polskich siatkarek?

Bez dwóch zdań Malwina Smarzek-Godek to jedna z najlepszych polskich siatkarek ostatnich lat. Jeszcze kilka miesięcy temu trudno było wyobrazić sobie reprezentację Polski bez...

Męczarnie i szczęście z Argentyną. Jak będzie z Francją? Echa meczu reprezentacji Polski

Ponad 14 milionów widzów oglądało w telewizji mecz Polski z Argentyną. Spora część, tak jak drużyna, cieszyła się z awansu. Nie brakuje jednak takich,...