Krzysztof Jotko przegrywa z Brendanem Allenem. Polak został poddany w pierwszej rundzie

Strona głównaSporty walkiMMAKrzysztof Jotko przegrywa z Brendanem Allenem. Polak został poddany w pierwszej rundzie

Krzysztof Jotko w minioną sobotę odniósł swoją szóstą porażkę w zawodowej karierze MMA. Lepszy od Polaka okazał się Brendan Allen.

Pojedynek rozpoczął się po myśli naszego reprezentanta, który niemalże od razu przeniósł walkę do parteru. Tam znalazł się w pozycji górnej, która dawała mu przewagę, jednak jego przeciwnik odwrócił sytuację i to Allen znalazł się na górze. Następnie walka przeniosła się do stójki, po czym po obaleniu Brytyjczyka znowu zawodnicy znaleźli się na macie. Po chwili już natomiast na szyi Polaka została założona klamra, która niestety zmusiła go do odklepania.

Wydaje się, że tym samym zawodnik urodzony w Ornecie zaprzepaścił szansę na awans do najlepszej piętnastki UFC swojej kategorii wagowej w najbliższym czasie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Trzy występy w styczniu, a potem…? Plany Meronka na 2023 rok

Adrian Meronk w 2022 grał najlepiej w swojej karierze, ale obecny sezon zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco. Najwięcej mówi się o starcie polskiego golfisty...

Media Curling Club Warszawa zdominował turniej o mistrzostwo PFKC

Trwa walka o odrodzenie polskiego curlingu. Tegoroczne mistrzostwa Polskiej Federacji Klubów Curlingowych zostały zdominowane przez zespoły Media Curling Club Warszawa. Wśród pań triumfowała drużyna...