Krzysztof Jotko vs Brendan Allen na początku października. Przed Polakiem szansa na trzecią wygraną z rzędu

Strona głównaSporty walkiMMAKrzysztof Jotko vs Brendan Allen na początku października. Przed Polakiem szansa na...

Już niedługo kolejną walkę pod sztandarem UFCstoczy Krzysztof Jotko. Najbliższym rywalem Polaka będzie Brendan Allen pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Do pojedynku dojdzie 1 października.

Szansa na trzecie zwycięstwo z rzędu

Krzysztof Jotko (24-5) o trzecie zwycięstwo z rzędu powalczy z Brendanem Allenem (19-4). Obydwaj zawodnicy na pięć ostatnich starć przegrali tylko jedno, tak więc ich konfrontacja zapowiada się bardzo ciekawie. Kto wie czy przyszły zwycięzca tego zestawienia nie zawita do rankingu kategorii średniej UFC, a więc czołowej piętnastki. Potencjalna stawka jest więc bardzo motywująca.

Kto jest faworytem?

Starcie zapowiada się na bardzo wyrównane, o czym świadczą także sytuacja bukmacherska. U bukmachera STS kursy na zwycięstwo jednego, jak i drugiego zawodnika wynoszą 1,90.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Aleksandra Mirosław: 2024? To będzie najlepszy lub najgorszy rok w życiu

Złoty medal z Mistrzostw Europejskich w Monachium to już historia. Aleksandra Mirosław, rekordzistka świata we wspinaczce na czas, naładowała baterie i rozpoczyna przygotowania do...

Polscy piłkarze w Premier League 21/22. Angielska moda na biało-czerwonych

Aż ośmiu polskich zawodników mamy aktualnie w Premier League. Nigdy nie mieliśmy tak licznej, polskiej kolonii w rozgrywkach angielskiej elity. Tamtejsze kluby przekonały się...