Krzysztof Jotko vs Brendan Allen na początku października. Przed Polakiem szansa na trzecią wygraną z rzędu

Strona głównaSporty walkiMMAKrzysztof Jotko vs Brendan Allen na początku października. Przed Polakiem szansa na...

Już niedługo kolejną walkę pod sztandarem UFCstoczy Krzysztof Jotko. Najbliższym rywalem Polaka będzie Brendan Allen pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Do pojedynku dojdzie 1 października.

Szansa na trzecie zwycięstwo z rzędu

Krzysztof Jotko (24-5) o trzecie zwycięstwo z rzędu powalczy z Brendanem Allenem (19-4). Obydwaj zawodnicy na pięć ostatnich starć przegrali tylko jedno, tak więc ich konfrontacja zapowiada się bardzo ciekawie. Kto wie czy przyszły zwycięzca tego zestawienia nie zawita do rankingu kategorii średniej UFC, a więc czołowej piętnastki. Potencjalna stawka jest więc bardzo motywująca.

Kto jest faworytem?

Starcie zapowiada się na bardzo wyrównane, o czym świadczą także sytuacja bukmacherska. U bukmachera STS kursy na zwycięstwo jednego, jak i drugiego zawodnika wynoszą 1,90.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...