Michał Kita poznał rywala na KSW 74. Będzie to rewanżowe starcie

Strona głównaSporty walkiMMAMichał Kita poznał rywala na KSW 74. Będzie to rewanżowe starcie

Nie od dziś wiemy, że 10 września podczas KSW 74 zobaczymy Michała Kitę. Nazwisko jego rywala pozostawało jednak tajemnicą, aż do czasu. Rywalem Polaka będzie Serb Darko Stosić były pretendent do mistrzowskiego pasa.

Rewanż z wyraźnym faworytem

Michał Kita (21-14-1) od łatwych wyzwań zdecydowanie nie stroni. Jego najbliższym przeciwnikiem będzie Darko Stosić (16-5). Obydwaj zawodnicy mierzyli się już ze sobą w czerwcu ubiegłego roku, kiedy to górą okazał się Serb. Znokautował on Polaka już w pierwszej rundzie. Kita będzie miał teraz okazję do zrewanżowania się, jednak będzie o to bardzo trudno. Stosić jest uznawany bowiem za mocnego faworyta. Jak do tej pory w KSW pokonał go tylko obecny czempion, Phil de Fries.

Kto jeszcze zawalczy na KSW 74?

Na ten moment znane są zaledwie trzy zestawienia wrześniowej gali KSW. Oprócz walki Kita-Stosić zobaczymy następujące starcia:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Występy Polaków na MŚ w piłce ręcznej. Co typować?

Reprezentanci Polski w piłce ręcznej biorą udział w mistrzostwach świata 2023. Te rozgrywane są w tym roku w Polsce i w Szwecji. Z tej...