Wiadomo, kiedy wystąpi Karolina Kowalkiewicz w UFC. Rywalką zawodniczka z przeszłością w KSW!

Strona głównaSporty walkiMMAWiadomo, kiedy wystąpi Karolina Kowalkiewicz w UFC. Rywalką zawodniczka z przeszłością w...

Według doniesień Karolina Kowalkiewicz swoją następną walkę pod sztandarem UFC stoczy 12 listopada, na gali UFC 281, która odbędzie się na hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. Rywalką polskiej zawodniczki ma być Silvana Gomez Juarez pochodząca z Argentyny.

Przeciwniczka z przeszłością w KSW

Karolina Kowalkiewicz (13-7) jest obecnie jedyną zawodniczką reprezentującą nasz kraj w UFC. Najbliższa jej walka ma mieć miejsce 12 listopada, a rywalką ma być Silvana Gomez Juarez (11-4), która ma za sobą epizod w KSW. Pochodząca z Argentyny zawodniczka bowiem w marcu 2018 roku pod flagą polskiej organizacji stoczyła walkę z Ariane Lipski, o pas mistrzowski, którą przegrała wskutek decyzji sędziowskiej. Zarówno Polka, jak i Argentynka w swoich ostatnich pojedynkach odniosły zwycięstwo.

Powrócić do walki o najwyższe cele

Karolina Kowalkiewicz swoim ostatnim triumfem nad Felice Herrig powróciła na zwycięski szlak, po niefortunnej serii pięciu porażek z rzędu. Dla naszej reprezentantki potencjalna wygrana w najbliższej walce będzie bardzo dużo znaczyć. Nie zapominajmy, że Polka to przecież była pretendentka do pasa kategorii słomkowej UFC. Nasza reprezentantka będzie więc musiała w najbliższym czasie ponownie udowodnić swój kunszt, aby skutecznie powrócić do walki o najwyższe cele.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...